Trwa ładowanie...

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Pożegnanie przygotowali również płetwonurkowie. Nagrali piosenkę

Pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka w osobistych słowach wyraziło już wielu przedstawicieli polskiego show-biznesu. Emocje udzieliły się również płetwonurkom zaangażowanym w poszukiwania ofiary wypadku na jeziorze Kisajno. Postanowili zadedykować mu nagraną piosenkę.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Pożegnanie przygotowali również płetwonurkowie. Nagrali piosenkęŹródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d2l4t2s
d2l4t2s

Utwór zadedykowany Piotrowi Woźniakowi-Starakowi to znany mazurski hit pt. "Goniąc Kormorany". Nurkowie upublicznili nagranie kilka dni temu w serwisie YouTube.

- Po akcji ratunkowej również nam udzieliły się emocje. Kiedy pracowaliśmy na wodzie, wiele osób w niezwykle ciepły sposób wspominało Piotra Woźniaka-Staraka. Stąd pomysł, aby nagrać piosenkę - mówi Maciej Rokus, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. To właśnie jego ludzie, po wielodniowych poszukiwaniach odnaleźli i wyłowili ciało Piotra Woźniaka-Staraka.

Jak się okazuje, szef płetwonurków jest sprawnym wokalistą. W nagraniu wzięło też udział pięciu muzyków. Piosenka została nagrana w bazie płetwonurków na Mazurach. Autorzy zmienili tekst utworu, dodając kilka wersów o bezpowrotnym pożegnaniu Mazur.

Piotr Woźniak-Starak. Pożegnanie znanego producenta filmowego

Przypomnijmy, że w czwartek wieczorem w Konstancinie-Jeziornie odbyła się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Przybyło na nią wiele osób związanych z polskim show-biznesem. Podczas uroczystości wspominał go ksiądz Kazimierz Sowa.

d2l4t2s

- Jesteśmy tutaj w tej świątyni, na tej mszy żałobnej, pożegnalnej, bo czujemy ten rozdzierający ból po odejściu kogoś, kogo życie dopiero się rozpędzało. Był wypróbowanym przyjacielem dla swoich współpracowników. Dobrym znajomym, na którego mogli liczyć. Był człowiekiem, który kochał życie, a życie kochało jego - mówił ks. Kazimierz Sowa.

W piątek 30 sierpnia odbędzie pogrzeb producenta filmowego. Udział w ceremonii weźmie tylko najbliższa rodzina.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2l4t2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2l4t2s
Więcej tematów