Trwa ładowanie...
d1oz6c2

Pogoda szaleje. Wraca upał. Uderzenie lata jeszcze w tym tygodniu

Pogoda jeszcze nie robi się jesienna. Mimo chłodnych poranków i wieczorów w ciągu dnia jeszcze zobaczymy wysokie temperatury. Jeszcze w tym tygodniu spodziewamy się prawdziwego uderzenia lata. Termometry pokażą nawet 30 stopni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda prawie jak w wakacje (Wxcharts.com)
Pogoda prawie jak w wakacje (Wxcharts.com)
d1oz6c2

Pogoda w najbliższych dniach jeszcze przypomni nam wakacje. Polska cały czas jest jeszcze w zasięgu wyżu, który przynosi nam ciepłą i suchą aurę. Jeszcze pod koniec września będziemy cieszyć się piękną pogodą. Do środy możemy się spodziewać prawdziwie letnich temperatur. Jak wskazuje portal fanipogody.pl, do Polski napłynie gorąca, zwrotnikowa masa powietrza z południa kontynentu.

Pogoda na kolejne dni

W poniedziałek będzie ciepło i pogodnie, ale jeszcze nie upalnie. Na termometrach zobaczymy od 19 - 20 st. na północy do 24 st. na południowym zachodzie kraju.

Pogoda w poniedziałek Ventusky.com
Pogoda w poniedziałek (Ventusky.com)

Pogoda we wtorek pokaże jeszcze większe ocieplenie. Zrobi się naprawdę gorąco, bo temperatura wystrzeli nawet do 27 stopni Celsjusza w cieniu. W niektórych miejscach można spodziewać się nawet 30 stopni. Cały czas będzie pogodnie i bezdeszczowo.

Pogoda we wtorek Ventusky.com
Pogoda we wtorek (Ventusky.com)

Pogoda w środę będzie jeszcze wyższa. W całym kraju będziemy cieszyć się z prawdziwie letniej aury. Temperatura nie spadnie poniżej 20 stopni. Najcieplej będzie w centralnej Polsce. Termometry pokażą 28 stopni, a miejscowo mogą nawet przekroczyć 30 stopni Celsjusza.

Pogoda w środę Ventusky.com
Pogoda w środę (Ventusky.com)

Pogoda. Zmiana na koniec tygodnia

Taka pogoda zostanie z nami aż do piątku. W czwartek i piątek co prawda zrobi się chłodniej, ale cały czas temperatury będą wysokie jak na koniec września.

Jak prognozuje portal fanipogody.pl, w najbliższy weekend gorące, zwrotnikowe powietrze zostanie od zachodu i północy zastąpione dużo chłodniejszą, arktyczną masą powietrza.

Sprawdź prognozę pogody dla swojego regionu na pogoda.wp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1oz6c2

Podziel się opinią

Share
d1oz6c2
d1oz6c2
Więcej tematów