Trwa ładowanie...
d4f0n2a

Pogoda nad morzem – słoneczny początek tygodnia

Już pierwszy dzień nowego tygodnia zaczyna się bardzo optymistycznie. Słoneczna pogoda szczególnie popołudniu zachęci do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda nad morzem zachwyci wysoką temperaturą. We wtorek termometry wskażą nawet 26 st. C.
Pogoda nad morzem zachwyci wysoką temperaturą. We wtorek termometry wskażą nawet 26 st. C. (iStock.com)
d4f0n2a

Pogoda nad morzem – poniedziałek 17.09

Pogoda nad morzem w poniedziałkowe popołudnie zachęci do wyjścia z domu. Najcieplejszym ośrodkami tego dnia będą Świnoujście oraz Trójmiasto. Termometry w tych rejonach wskażą nawet 24 st. C. Nieco chłodniej powinno być w Kołobrzegu i Krynicy Morskiej, gdzie odnotujemy około 22 st. C. Ustka, Łeba, Władysławowo i Hel – w tych miastach w poniedziałek będzie najchłodniej. Słupki rtęci zatrzymają się tu na wysokości 21 st. C. Mocniejsze podmuch wiatru będą występowały głównie w rejonie Łeby i Władysławowa.

Pogoda nad morzem – wtorek 18.09

Pogoda we wtorek zachwyci wysokimi temperaturami. Będzie to najcieplejszy dzień tego tygodnia. Termometry w Świnoujściu wskażą nawet 26 st. C. Również 26 st. C. odnotujemy w Kołobrzegu, Ustce i Gdańsku. Tylko jeden stopień chłodniej będzie w Łebie. Po 24 st. C pokażą termometry w Krynicy Morskiej i Władysławowie. Ponownie najchłodniejszym rejonem nad polskim morzem będzie Półwysep Helski – 22 st. C. Pogoda we wtorek nie zaskoczy również silnym wiatrem, którego prędkość nie przekroczy 16 km/h.

Wtorek może być jednym z ostatnich ciepłych dni nad polskim morzem. Czym bliżej weekendu tym będzie chłodniej. Od czwartku aurę zepsują również opady deszczu, a temperatura na koniec tygodnia spadnie poniżej 20 st. C. Cieszmy się więc piękną i słoneczną pogodą dopóki możemy, ponieważ niebawem nadejdzie chłodna jesień.

d4f0n2a

Podziel się opinią

Share

d4f0n2a

d4f0n2a
Więcej tematów