Trwa ładowanie...
d1m8dv0

Pogoda nad morzem pod znakiem wiatru i sztormów

Pogoda nad morzem nie zachwyci w najbliższych dniach. Szczególnie w środę będzie wietrznie i deszczowo. Nadszedł chyba czas żeby pożegnać się z wakacyjną aurą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda nad morzem zaskoczy silnymi podmuchami wiatru. Na wodzie panować będzie sztorm, którego siła może osiągnąć aż 10 st. B.
Pogoda nad morzem zaskoczy silnymi podmuchami wiatru. Na wodzie panować będzie sztorm, którego siła może osiągnąć aż 10 st. B. (iStock.com)
d1m8dv0

Pogoda nad morzem – środa 26.09

Pogoda w środę zaskoczy bardzo silnym wiatrem. Miejscami jego prędkość będzie przekraczała 50 km/h. Najcieplejszym miastem nad polskim morzem będzie Świnoujście. W środowe popołudnie nie powinno tu padać, a na termometrach zobaczymy nawet 14 st. C. W pozostałej części wybrzeża pogoda nie będzie tak łaskawa. Od Kołobrzegu po Krynicę Morską niebo będzie zasłane deszczowymi chmurami. Wszędzie odnotujemy około 12-13 st. C. Jednak temperatura odczuwalna będzie o wiele niższa z powodu silnego wiatru. Najmocniejsze podmuchy wystąpią na Półwyspie Helskim i we Władysławowie. W ciągu dnia prędkość wiatru będzie wahała się w okolicach 40 km/h, a wieczorem zdecydowanie przybierze na sile i przekroczy 50 km/h. W pozostałych kurortach będzie wiało z siłą 30-40 km/h.

Pogoda nam morzem – czwartek 27.09

Pogoda w czwartek zauroczy wyższą temperaturą i brakiem opadów. Ponownie najcieplej będzie w Świnoujściu, gdzie słupki rtęci urosną nawet do 20 st. C. Zaledwie 2 stopnie chłodniej będzie w Gdańsku. W Kołobrzegu, Ustce, Łebie, Władysławowie i Krynicy Morskiej odnotujemy około 17 st. C. We wszystkich tych lokalizacjach około godziny 15 zza chmur wyłoni się słońce. Taka pogoda powinna utrzymać się co najmniej do końca tygodnia. W czwartek osłabnie również wiatr. Jego prędkość nadal będzie sięgała 35 km/h, a na Helu nawet 40 km/h. Taka pogoda o wiele bardziej zachęca do wyjścia z domu i wybrania się na spacer. Na morzu zarówno w środę jak i czwartek występować będzie wysoka fala oraz sztorm, którego siła wyniesie momentami 10 st. B.

d1m8dv0

Podziel się opinią

Share

d1m8dv0

d1m8dv0
Więcej tematów