Trwa ładowanie...

Pogoda nad morzem – chłodna środa i czwartek

Pogoda nad morzem w najbliższych godzinach nie będzie rozpieszczała. Chłodno i pochmurnie będzie wzdłuż całego wybrzeża. Słońce zobaczymy dopiero w czwartek, jednak nie ma co liczyć na wysokie temperatury.

Share
Pogoda nad morzem – chłodna środa i czwartek
Źródło: iStock.com
d2rabtb

Pogoda nad morzem – środowe popołudnie

Jeśli dzisiejsze popołudnie spędzasz nad polskim morzem to pogoda może cię mocno rozczarować. W Świnoujściu słupki rtęci nie przekroczą dziś 17 st. C. Tyle samo po godzinie 14 wskażą termometry w Ustce i Łebie. Pogoda w Kołobrzegu, Władysławowie i na Helu również nie zaskoczy w pozytywny sposób. Nie odnotujemy tam więcej niż 19 st. C w godzinach wieczornych. Nieco cieplej będzie w Gdańsku i w Krynicy Morskiej (20-23 st. C). Niestety w tych miastach mogą występować opady deszczu, które nie pozwolą cieszyć się wysoką temperaturą. Sytuacji w żadnej nadmorskiej miejscowości nie poprawi również silny wiatr. Czym dalej na wschód tym mocniejsze podmuchy. 26 km/h w Łebie a w Krynicy Morskiej nawet 32 km/h, takie prędkości może osiągać wiatr w godzinach wieczornych.

Pogoda nad morzem – czwartek 13 września

Pogoda w czwartek zapowiada się bardzo słonecznie na całym wybrzeżu. Niestety nie przełoży się to na wysokie temperatury. W niemalże każdym zakątku polskiego wybrzeża w czwartek odnotujemy 18 st. C. Nieco chłodniej, bo 17 st. C wskażą termometry w Krynicy Morskiej, na Helu i w Łebie. Do 19 st. C wzrośnie temperatura w Trójmieście. Pogoda zachwyci również o wiele słabszym wiatrem niż dzień wcześniej. Jego prędkość będzie wynosiła od 6 km/h na zachodzie do maksymalnie 18 km/h w okolicy Łeby. W Świnoujściu podmuchy wiatru nie przekroczą 5 km/h. Taka pogoda z pewnością zachęcą do spacerowania po deptakach w nadmorskich kurortach.

d2rabtb

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rabtb
d2rabtb
Więcej tematów