Trwa ładowanie...
ycipk-3oef16

Pogoda na weekend - złota jesień zachęca do spacerów

Pogoda w nadchodzący weekend zachwyci słońcem i wysokimi temperaturami. W niektórych miejscach słupki rtęci zatrzymają się na wysokości 23 st. C. Taka pogoda z pewnością zachęci do aktywności na świeżym powietrzu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda w weekend zachwyci wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem. Taka aura może się utrzymać do końca przyszłego tygodnia.
Pogoda w weekend zachwyci wysokimi temperaturami i bezchmurnym niebem. Taka aura może się utrzymać do końca przyszłego tygodnia. (iStock.com)
ycipk-3oef16

Pogoda na piątek 12 października

Pogoda w piątek zachwyci w każdym regionie Polski. Termometry w stolicy około godziny 15 wskażą nawet 21 st. C. Jeszcze cieplej będzie na Śląsku, gdzie odnotujemy nawet 23 st. C. Niewiele chłodniej, bo 20 st. C, będzie nad morzem. W górach również ładnie - 18 st. C. Ciepło powinno być również na wschodzie kraju. W Białymstoku i Lublinie słupki rtęci zatrzymają się na wysokości 18-20 st. C. Pogoda w piątek z pewnością zachęci wiele osób do podejmowania aktywności na świeżym powietrzu. Tego dnia przyjemnej aury nie zepsuje wiatr. Jego podmuchy w żadnym rejonie kraju nie przekroczą 15 km/h.

Pogoda na sobotę 13 października

ycipk-3oef16

Pogoda w sobotę w wielu miejscach będzie jeszcze ładniejsza niż w piątek. Najcieplejszym rejonem ponownie będzie wschód Polski. We Wrocławiu i Zielonej Górze odnotujemy nawet 23 st. C. Po 21 st. C pokażą termometry w Warszawie, Krakowie oraz w Gdańsku. Niewiele chłodniej będzie na Lubelszczyźnie i Podlasiu – 19 st. C. Pogoda w prawie całym kraju zachwyci również delikatnym wiatrem (5 km/h). Mocniejsze podmuchy wiatru wystąpią jedynie na wybrzeżu. Na Półwyspie Helskim siła wiatru może sięgać 20 km/h.

Pogoda na niedzielę 14 października

Pogoda w ostatni dzień weekendu również nie rozczaruje. Najwyższe temperatury ponownie zagoszczą na zachodzie kraju. Na Śląsku i Ziemi Lubuskiej odnotujemy 23 st. C. Powyżej 20 st. C będzie również w Krakowie i Szczecinie. Po 19 st. C termometry pokażą w Warszawie i Trójmieście. Najchłodniej, bo około 18 st. C, będzie na wschodzie w Białystoku i Lublinie. Niedzielna pogoda szczególnie nad morze zaskoczy silnym wiatrem. W wielu miejscach jego prędkość przekroczy 25 km/h. W głębi kraju będzie to około 15 km/h.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3oef16

ycipk-3oef16
ycipk-3oef16