Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś – wtorek 18 czerwca. Bezchmurnie na Mazowszu, w Małopolsce możliwe burze

Pogoda na dziś (wtorek 18 czerwca). We wtorek mieszkańcy całej Polski mogą oczekiwać ciepłego dnia. W Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu obędzie się bez opadów. W Krakowie możliwe burze.

Share
Pogoda na dziś – wtorek 18 czerwca. Bezchmurnie na Mazowszu, w Małopolsce możliwe burzeŹródło: iStock.com
d2ntp9a

Pogoda Warszawa – wtorek 18 czerwca

Mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się ciepłego, słonecznego dnia przy prawie bezchmurnym niebie. O godzinie 7 rano termometry pokażą 17 st. C., a w ciągu dnia temperatura wzrośnie. Najcieplej, bo 24 st. C. będzie natomiast koło godziny 14. Prędkość wiatru wyniesie maksymalnie 18 km/h. Noc zapowiada się również ciepła, po godzinie 23 można oczekiwać 19 st. C. Nocne niebo również będzie praktycznie bezchmurne.

Pogoda Kraków – wtorek 18 czerwca

Wtorek w Krakowie zapowiada się pochmurnie, a w godzinach popołudniowych mogą wystąpić przelotne deszcze. O 7 rano temperatura wyniesie 17 st. C. Cieplej będzie natomiast po południu i o godzinie 14 słupki rtęci wzrosną do 20 st. C. Najcieplej, bo 22 st. C będzie o godzinie 17. We wtorek mieszkańcy Krakowa nie nacieszą się jednak słońcem. Zachmurzenie nie zmaleje, a po godzinie 21 wystąpią burze. Noc będzie ciepła i o północy temperatura wyniesie 18 st. C. Wiatr będzie wiał z maksymalną prędkością 18 k/h.

Pogoda Wrocław – wtorek 18 czerwca

Po słonecznym poniedziałku, mieszkańcy Wrocławia mogą spodziewać się zachmurzenia. Ranek będzie chłodny i o godzinie 7 rano termometry pokażą tylko 16 st. C. Pogodna aura wróci do Wrocławia, ale dopiero po południu. Najcieplej będzie o godzinie 14. Wówczas termometry pokażą 24 st. C. Noc chociaż pochmurna, będzie ciepła i o godzinie 23 temperatura wyniesie 19 st. C. Prędkość wiatru nie przekroczy dziś 15 km/h.

d2ntp9a

Pogoda Gdańsk – wtorek 18 czerwca

Niewielką poprawę pogody można zaobserwować w Gdańsku, gdzie o godzinie 7 rano termometry odnotują 17 st. C. Dzień będzie słoneczny, a niebo praktycznie bezchmurne. Ocieplenie nastąpi po południu, a przez resztę dnia utrzyma się temperatura wysokości 20 st. C. Po godzinie 14 mieszkańcy Gdańska mogą spodziewać się silniejszych podmuchów wiatru, do maksymalnie 18 km/h. Prędkość wiatru zmaleje jednak wieczorem i o godzinie 23 wyniesie 12 km/h przy temperaturze 18 st. C.

d2ntp9a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ntp9a
d2ntp9a
Więcej tematów