Trwa ładowanie...

Pogoda. Czy dziś będzie ciepło, a może deszczowo? Prognoza pogody na 17.07.2019

W pogodzie widać niewielką poprawę. Prognoza pogody na środę zapowiada się optymistycznie. W całym kraju coraz częściej zza chmur będzie wyglądało słońce. Niewykluczone są również niewielkie wzrosty temperatur.
Share
Pogoda. Czy dziś będzie ciepło? Najnowsza prognoza pogody na 17.07.2019
Pogoda. Czy dziś będzie ciepło? Najnowsza prognoza pogody na 17.07.2019Źródło: www.netfactory.pl, Fot: NetFactory
d3elqke

Pogoda Warszawa – prognoza pogody na 17.07

Pogoda w Warszawie przyniesie dziś słońce, ale nie zabraknie również zachmurzenia i opadów deszczu. Poranek przywita mieszkańców stolicy umiarkowanym zachmurzeniem. O godzinie 6 rano termometry odnotują 14 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 13 st. C. Tuż przed południem zza chmur wyłoni się słońce, a temperatura wzrośnie do 20 st. C. W godzinach 14-16 niebo przysłonią chmury, z których może spaść przelotny deszcz. W kolejnych godzinach się rozpogodzi, a słupki rtęci wzrosną do 22 st. C. W środę warto pamiętać o kurtkach. Nieco wyższej temperaturze będzie dziś towarzyszył silny wiatr. Po południu jego prędkość przekroczy 30 km/h.

Pogoda Kraków – prognoza pogody na 17.07

Środowa pogoda w Krakowie przyniesie sporo słońca oraz nieco wyższe temperatury. O godzinie 6 rano na niebie będzie można zaobserwować umiarkowane zachmurzenie, a termometry odnotują 14 st. C. Temperatura odczuwalna osiągnie 13 st. C. Cieplej, a przede wszystkim pogodniej powinno być po południu. Rozpogodzenie nastąpi około południa. Najwyższą temperaturę termometry odnotują około godziny 14. Słupki rtęci zatrzymają się wtedy na 21 st. C. Wiatr w Krakowie nie powinien być silny. Przez większość dnia jego prędkość będzie osiągać 20-23 km/h.

d3elqke

Pogoda Wrocław – prognoza pogody na 17.07

Pogoda w kratkę czeka dziś mieszkańców Wrocławia. Dzień zacznie się pochmurnie. O godzinie 6 rano termometry pokażą 15 st. C, a temperatura odczuwalna osiągnie 14 st. C. O 8 rano zza chmur wyłoni się słońce, jednak zachmurzenie da o sobie znać jeszcze o godzinie 11. Ponowne wypogodzenie prognozowane jest na godzinę 14. Najcieplej powinno być około godziny 15. Słupki rtęci wzrosną do 22 st. C, a temperatura odczuwalna może osiągnąć nawet 23 st. C. Spacerowicze nie powinni obawiać się dziś wiatru. Jego prędkość osiągnie maksymalnie 17 km/h.

Pogoda Gdańsk – prognoza pogody na 17.07

Czasem słońce czasem deszcz w pogodzie w Gdańsku. Na szczęście słońca będzie o wiele więcej niż deszczu. Niewielkie i przelotne opady mogą się dziś pojawić w godzinach 5-7 rano. W pozostałej części dnia prognozowana jest słoneczna aura. Nieco do życzenia pozostawi jeszcze temperatura. O godzinie 6 rano termometry odnotują 13 st. C, a odczuwalne będzie tylko 11 st. C. O kilka stopni cieplej powinno być po południu. Najnowsze prognozy pogody mówią o 17 st. C na termometrach i temperaturze odczuwalnej sięgającej 16 st. C. W ciągu dnia będzie rosła siła wiatru. Rano wyniesie ona 20 km/h, a po południu nawet 27 km/h.

d3elqke

Pogoda Kołobrzeg – prognoza pogody na 17.07

Mimo pochmurnej pierwszej części dnia turyści w Kołobrzegu nie powinni tracić nadziei. Około godziny 14 zza chmur wyłoni się słońce. O godzinie 6 rano termometry pokażą 15 st. C. Około godziny 7 rano temperatura wzrośnie jeszcze o jeden stopień i na wysokości 16 st. C pozostanie do końca dnia. Na zmianę temperatury nie wpłyną nawet popołudniowe rozpogodzenia. Spacerowicze nie powinni obawiać się dziś wiatru. Jego prędkość wyniesie maksymalnie 11 km/h.

d3elqke

Podziel się opinią

Share
d3elqke
d3elqke
Więcej tematów