Trwa ładowanie...

Pociąg zgniatał samochód. Dramatyczne nagranie

Kamera jednego z amerykańskich funkcjonariuszy policji uchwyciła bardzo niebezpieczny moment. Widać na nim akcję ratunkową, podczas której policjanci próbują wyciągnąć dwie ranne osoby z samochodu zakleszczonego pod kołami pociągu towarowego.

Share
Pociąg zgniatał samochód. Dramatyczne nagranie
Źródło: YouTube
d2fsbdd

Wypadek miał miejsce w piątek w amerykańskiej miejscowości La Marque w stanie Teksas. Maszynista nie zauważył, że do przejazdu zbliżył się szary Dodge Durango. Po chwili pociąg uderzył w nadjeżdżające auto i ciągnął je za sobą kilkadziesiąt metrów. Samochodem podróżowały dwie osoby.

Po przyjeździe na miejsce policjanci od razu wkroczyli do akcji. Ich interwencja została nagrana dzięki kamerze przyczepionej do munduru.

- Czy jesteście w stanie otworzyć drzwi od środka? - policjant zapytał uwięzionych pasażerów. Kiedy dowiedział się, że auto jest zbyt zniszczone, by je otworzyć uspokoił rannych dodając, że na miejsce jadą już medycy. Wtedy z niewiadomej przyczyny pociąg znowu ruszył.

d2fsbdd

- Zatrzymaj się! Zatrzymaj pociąg! - krzyczał jeden z policjantów w kierunku maszynisty. - Pociąg zgniata auto z dwoma żywymi osobami w środku - dodał. Ostatecznie akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem. Obie osoby trafiły do szpitala. Jedna z nich odniosła poważne obrażenia.

Zobacz także: "Usłyszałem bardzo głośny huk, początkowo myślałem, że to zderzenie pociągów"

d2fsbdd

Podziel się opinią

Share
d2fsbdd
d2fsbdd
Więcej tematów