Trwa ładowanie...

Pobicie byłego radnego PiS. Sprawca został zatrzymany

- Mojego kolegę rzucił na ścianę jak worek, a mnie uderzył z krzykiem "Proszę wynosić się" i ordynarnymi jakimiś głosami - powiedział były radny PiS w Szczecinie Janusz Jagielski. Został zaatakowany, gdy wkładał ulotki do skrzynek. Sprawcę złapano.
Share
Minister Joachim Brudziński zapytał, gdzie jest "granica tego zbydlęcenia"
Minister Joachim Brudziński zapytał, gdzie jest "granica tego zbydlęcenia"Źródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
d2g8wlh

"Sprawca wczorajszego pobicia działacza PiS w Zachodniopomorskiem został zatrzymany przez policję. Dziękuję Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie za sprawne działanie i jeszcze raz powtórzę, nawet największe polityczne zacietrzewienie nie może usprawiedliwiać agresji i nienawiści wobec kogokolwiek" - napisał na Twitterze Joachim Brudziński.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu na osiedlu Kaliny w Szczecinie. 70-letni Janusz Jagielski, były radny PiS, razem z działaczem młodzieżówki partii wrzucał do skrzynek ulotki wyborcze Joachima Brudzińskiego.

d2g8wlh

- W tym czasie jakiś gość wyszedł niespodziewanie na klatkę w krótkich spodenkach i bez koszuli. Mojego kolegę rzucił na ścianę jak worek, a mnie uderzył z krzykiem "Proszę wynosić się" i ordynarnymi jakimiś głosami - powiedział w rozmowie z Radiem Szczecin Jagielski.

Pobicie działacza PiS. "Skutki polityki nienawiści totalnej opozycji"

Stwierdził też, że nie jest pewien, czy agresywny człowiek widział, jakie ulotki miał w ręku. "Gdzie jest granica tego zbydlęcenia?" - zapytał na Twitterze minister Joachim Brudziński, informując o sytuacji.

d2g8wlh

"Starszy pan, okolice 70 lat, były radny PiS został dziś pobity w Szczecin, złamano mu nos - za co? Rozdawał ulotki ministra Joachima Brudzińskiego. To są skutki polityki nienawiści totalnej opozycji" - napisał na Twitterze Dariusz Matecki ze szczecińskiego klubu PiS.

Zobacz także: Tusk gwiazdą popkultury? Siemoniak wbija szpilę Sasinowi

Źródło: Radio Szczecin, gazeta.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g8wlh

Podziel się opinią

Share
d2g8wlh
d2g8wlh
Więcej tematów