Trwa ładowanie...
d2ztmyt

Po sejmie paradował w koszulce promującej rasizm. Poseł opozycji oburzony

We środę, w holu głównym Sejmu, kamery przyłapały mężczyznę, który miał na sobie koszulkę z napisem "Rasista, Ksenofob, Patriota. Polska bez Islamu". W sprawie interweniował między innymi poseł PO, Sławomir Nitras, starając się skłonić straż marszałkowską do usunięcia człowieka w kontrowersyjnej koszulce. - To właśnie ten proces, któremu trzeba postawić tamę. Ja się dziwie tylko, że Sejm nie reaguje - nie dowierzał Nitras.
Share
Mężczyzna przyszedł do Sejmu w koszulce z napisem "Rasista, Ksenofob, Patriota. Polska bez Islamu".
Mężczyzna przyszedł do Sejmu w koszulce z napisem "Rasista, Ksenofob, Patriota. Polska bez Islamu".Źródło: Polsat News, Fot: nn
d2ztmyt

Okazuje się, że mężczyzna w rasistowskiej koszulce został zaproszony do Sejmu przez klub parlamentarny Kukiz'15. Brał udział w konferencji organizowanej przez tę partię, która dotyczyć miała jednomandatowych okręgów wyborczych, tzw. JOW-ów.

Po tym jak mężczyznę przydybały kamery oraz poseł opozycji, Sławomir Nitras, mężczyzna schował się w łazience i zmienił rasistowski t-shirt na koszulkę partii Kukiz'15.

Niedługo potem Nitras wystosował na Twitterze pytania do marszałka Sejmu, Marka Kuchcińskiego, czy bierność straży marszałkowskiej w tej sprawie to celowe działanie.

Całość nagrały kamery Polsat News.

Źródło: Polsat News

d2ztmyt

Podziel się opinią

Share
d2ztmyt
d2ztmyt
Więcej tematów