Trwa ładowanie...
d28hvlq

Po imprezie halloweenowej pomyliła intruza z własnym synem. Obcy spał w jej domu

Czy można pomylić swoje własne dziecko? Historia Juliet Jarvis z Farnham w Anglii pokazuje, że jest to jak najbardziej możliwe. W nocy obcy mężczyzna wszedł do jej domu i zasnął w garderobie. Kobieta myślała, że to jej syn wrócił pijany z imprezy, dlatego włożyła mu pod głowę poduszkę i wróciła do swojego łóżka. Rano okazało się, że to był nieznajomy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomyliła nieznajomego ze swoim synem. Intruz spał w jej domu
Pomyliła nieznajomego ze swoim synem. Intruz spał w jej domu (Facebook.com, Fot: Juliet Jarvis)
d28hvlq

Przerażony mąż kobiety zbudził ją informując, że ktoś obcy śpi u nich w domu. Cała trójka była zdziwiona, jak mogło do tego dojść. Początkowo intruz zaczął im wmawiać, że jest kolegą ich syna Stewarda, ale później przyznał się, że w ogóle nie ma pojęcia jak i dlaczego znalazł się w obcym domu.

29-latek prawdopodobnie zbłądził wracając z imprezy, na której wypił sporą ilości alkoholu. Po drodze wpadł w kałużę błota i zgubił w niej telefon. Gdy ledwo trzymając się na nogach zobaczył dom Juliet, bez zastanowienia wszedł do niego, ściągnął z siebie brudne ubrania i położył się na podłodze w garderobie, która była niedaleko drzwi wejściowych. Zbudzona hałasem właścicielka domu zeszła na dół i myśląc, że na podłodze leży jej syn podała mu poduszkę. Nieznajomy miał pomalowaną twarz z okazji Halloween a Steward tamtego wieczoru również poszedł przebrany na zabawę halloweenową.

Absurdalna historia rozbawiła małżeństwo. Juliet przed wyjściem nieznajomego zaoferowała mu czyste ubrania jej syna oraz zrobiła pamiątkowe zdjęcie.

d28hvlq

Podziel się opinią

Share
d28hvlq
d28hvlq
Więcej tematów