Trwa ładowanie...

Platforma już się zbliża? Kukiz kpi z wakacyjnej aktywności opozycji

Paweł Kukiz wrócił właśnie z wakacji i podsumował w jednym wpisie kilka gorących w ostatnim czasie tematów z Przystankiem Woodstock i pielgrzymkami włącznie. Za główny cel swojego żartu polityk obrał działaczy PO, którzy podróżują po Polsce i spotykają się z Polakami nad Bałtykiem.

Share
Platforma już się zbliża? Kukiz kpi z wakacyjnej aktywności opozycji
Źródło: PAP
d41me62

"Wakacje z Europą" - tak nazwano serię spotkań polityków PO z wyborcami wypoczywającymi w nadmorskich kurortach. Akcja wzbudziła sporo kontrowersji, a przez osoby Platformie nieprzychylne została wręcz wyśmiana. Do grona prześmiewców dołączył właśnie Paweł Kukiz. Przy okazji nawiązując też do obecności Grzegorza Schetyny na Przystanku Woodstock.

"Wracając do domu natknąłem się na rozśpiewaną gromadkę, która po Festiwalu Woodstock przemieszczała się z Kostrzyna nad Odrą w kierunku Częstochowy" - można przeczytać we wpisie Kukiza, któremu towarzyszy zdjęcie uczestników pielgrzymki do Częstochowy z doklejonymi głowami polityków PO.

To nie pierwszy raz, gdy polityczni przeciwnicy atakują PO za prowadzenie kampanii w czasie (i miejscu) urlopu Polaków. W podobnym tonie odnosił się do "Wakacji z Europą" marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Polityk PiS upomniał się o urlopujących rodaków na Twitterze. "Dajcie im odetchnąć" - apelował do działaczy Platformy - "Przecież Polacy wyjechali na urlopy po to żeby odpocząć".

Zobacz także: Majątki polityków. Paweł Kukiz

d41me62

Podziel się opinią

Share
d41me62
d41me62
Więcej tematów