Trwa ładowanie...
ycipk-2v9j35

Pili alkohol podczas obrad Rady Gminy Borowa? Wideo w sieci

Nikt nikogo za rękę nie złapał, ale wygląda to dość jednoznacznie. "Być może mamy do czynienia z wielkim skandalem" - pisze lokalny portal i publikuje nagranie w trakcie którego sołtysi rozlewają do szklanek bezbarwną ciecz. - Zrobili sobie głupi żart. Mam nadzieję, że ostatni taki - mówi WP przewodniczący Rady Mieczysław Wiącek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Posiedzenie Rady Gminy Borowa.
Posiedzenie Rady Gminy Borowa. (YouTube.com/HejMielec)
ycipk-2v9j35

Borowa to gmina w województwie podkarpackim. Lokalny portal hejmielec.pl informuje, że 30 października odbyło się tam posiedzenie Rady Gminy. Na nagraniu, które Urząd Gminy sam opublikował w internecie widać, jak jedna z kobiet rozlewa do szklanek bezbarwną ciecz.

"Zamknięcie butelki zawierającej ten napój przypomina nakrętkę butelki z wódką" - czytamy.

ycipk-2v9j35

Portal dodaje, że mogło dojść do największego skandalu w Radzie Gminy Borowa. "Niektórzy do tajemniczego napoju po chwili dolewali sok i szybko wypijali" - relacjonuje.

Wszystko to widać dokładnie na zamieszczonym w serwisie YouTube nagraniu. Na koniec hejmielec.pl podkreśla, że główni "bohaterowie" filmiku to sołtysi z terenu gminy Borowa. Czy faktycznie spożywali alkohol? Ich zachowanie jest nietypowe i wiele mogłoby na to wskazywać, ale samo nagranie wideo nie daje oczywiście takiej pewności.

Zobacz: Awantura o TK. Joanna Lichocka odpowiada Andrzejowi Rzeplińskiemu

ycipk-2v9j35

Głupi żart?

- Wydaje mi się, że to był głupi żart sołtysów - ocenia w rozmowie z Wirtualną Polską przewodniczący Rady Gminy Mieczysław Wiącek. - Nie ma żadnego dowodu, że pili alkohol. Ich zachowanie w trakcie sesji, ich trzeźwość umysłu oraz rzeczowe i konstruktywne wypowiedzi wskazują, że nie ma podstaw stwierdzić, że spożyli alkohol - dodaje.

W ocenie Wiącka, sołtysi doskonale wiedzieli, że są nagrywani i "zrobili sobie głupi wybryk". - Ale ten wybryk na pewno podlega napiętnowaniu. W przyszłym tygodniu przeprowadzę rozmowy z sołtysami i zdyscyplinuję, żeby takie sytuacje się nie powtarzały - zaznacza.

Zobacz wideo:

ycipk-2v9j35

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2v9j35

ycipk-2v9j35
ycipk-2v9j35