Trwa ładowanie...
d34fjt2

Pijany muzyk wypadł z jadącego autobusu. Myślał, że wchodzi do toalety

Do nietypowego wypadku doszło na autostradzie A2 między Kołem i Koninem. Pijany muzyk brytyjskiego zespołu wypadł z jadącego autobusu, ponieważ pomylił toaletą z drzwiami wyjściowymi. Ranny trafił do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pijany muzyk wypadł z jadącego autobusu. Myślał, że wchodzi do toalety
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d34fjt2

Jadąca autostradą kobieta zatrzymała się, widząc stojący na poboczu autobus, a przy nim grupę mężczyzn klęczących nad leżącym kolegą.

Niestety, osoby jadące autokarem nie znały języka polskiego, ale kobieta łamaną angielszczyzną zdołała się z nimi porozumieć i wezwać pomoc. Okazało się, że autobusem podróżowali muzycy rockowi z Wielkiej Brytanii. Jeden z nich będąc pod wpływem alkoholu, najprawdopodobniej chciał skorzystać z toalety znajdującej się w autobusie, ale przez pomyłkę nacisnął przycisk otwierające drzwi wyjściowe i wypadł z pojazdu.

- To był autokar z miejscami przystosowanymi do spania, którym łącznie podróżowało 24 muzyków będących w trasie koncertowej. Jechali z Warszawy do Berlina - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualną Polską Piotr Kąciak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku.

24-letni mężczyzna na szczęście przeżył wypadek i został przewieziony do szpitala w Koninie.

- Odniósł obrażenia głowy i twarzy, ale z naszych informacji wynika, że nie były poważne i jego życiu nic nie zagraża - mówi Kąciak.

Wszystkie okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku.

d34fjt2

Podziel się opinią

Share
d34fjt2
d34fjt2
Więcej tematów