Trwa ładowanie...

Pijany kierowca spowodował kolizję. Policjanci zatrzymali go po pościgu

Blisko 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który wczoraj po godzinie 12.00 na skrzyżowaniu ulic Osieckiej z Łukowską w Warszawie spowodował kolizję.

Share
Pijany kierowca spowodował kolizję. Policjanci zatrzymali go po pościgu
Źródło: WawaLove.pl
d3mc9xf

Mężczyzna kierując toyotą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu volkswagenowi. Po kolizji próbował uciekać z miejsca zdarzenia. Kierowca uszkodzonego VW natychmiast zawiadomił policję, która ruszyła w pościg. Funkcjonariusze szybko dogonili toyotę, jednak kierowca nie reagował na ich sygnały. Udało się go zatrzymać i uniemożliwić dalszą jazdę u zbiegu Wału Miedzeszyńskiego z ulicą Afrykańską.

Drogowy pirat zaczął tłumaczyć, że źle się czuje i to jest powodem jego zachowania. Po zbadaniu mężczyzny przez załogę pogotowia okazało się jednak, że mężczyzna nie potrzebuje pomocy lekarskiej, a badanie alkomatem wykazało w jego organizmie obecność prawie 2,5 promila alkoholu.

Andrzej P. za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Osobno odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej.

d3mc9xf

Podziel się opinią

Share
d3mc9xf
d3mc9xf
Więcej tematów