Trwa ładowanie...

Pies wrócił do właścicieli po 101 dniach. Ostatni raz był widziany w czasie pożarów w Kalifornii

Pies, który zaginął podczas kalifornijskiego pożaru Camp Fire, wrócił do swoich właścicieli. Zwierzę trafiło do domu po 101 dniach.

Pies wrócił do właścicieli po 101 dniach. Ostatni raz był widziany w czasie pożarów w KaliforniiŹródło: Youtube.com
d4kn9s7
d4kn9s7

12-letni pies o imieniu Kingston, wrócił do swoich właścicieli po 101 dniach. Ostatni raz widziany był podczas pożaru Camp Fire w Paradise, w stanie Kalifornia.

Zwierzę znajdowało się w ciężarówce, którą rodzina uciekała przed pożąrem. W czasie jazdy pies wyskoczył z jadącego pojazdu. Właściciele czworonoga stwierdzili, że gonitwa za nim jest jednak zbyt niebezpieczna.

Psa szukano przez bardzo długi czas — roznoszono jego zdjęcia lub dzwoniono do schronisk. Sytuacja wyjaśniła się 17 lutego, w momencie, gdy osoby zajmujące się przeszukiwaniem zgliszczy po pożarze, odnaleźli przypadkiem zwierzę w bardzo dobrym stanie zdrowia.

Kingston prawdopodobnie przeżył, ponieważ polował na skunksy. Wolontariusze twierdzą, że wydzielał podobny do nich zapach.

d4kn9s7

Cały czas trwają poszukiwania zwierząt, które uznaje się za zaginione w trakcie kalifornijskich pożarów Camp Fire. Dotychczasowo odnaleziono między innymi ponad 200 kotów.

d4kn9s7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4kn9s7
Więcej tematów