Trwa ładowanie...

Pies konał na boisku ze śrutem w kręgosłupie. Fart cudem przeżył

Na boisku w Kochcicach ma się odbyć mecz. Pada rzęsisty deszcz. Opiekun obiektu znajduje w trawie rannego psa, dzwoni do OTOZ Animals w Lublińcu. Zanim obrońcy zwierząt dotrą na miejsce, otrzymają kolejny telefon: - Ten pies nie żyje.

Pies konał na boisku ze śrutem w kręgosłupie. Fart cudem przeżyłŹródło: OTOZ Animals w Lublińcu
d3u445i
d3u445i

Na szczęście inspektor OTOZ-u postanowił osobiście sprawdzić stan zwierzaka. Okazało się, że Fart (trudno o nadanie psiakowi bardziej odpowiedniego imienia) żyje. Ale jest w ciężkim stanie. Powiadomiono wójta, który obiecał zapewnić transport. Przy nieruchomym psie z zaropiałym okiem cały czas ktoś czuwa. Rozpoczyna się mecz Mechanika Kochcice z Promieniem Glinicą.

Trener Promienia przykrył Farta kurtką, żeby ochronić go przed ulewnym deszczem. W końcu pojawił się transport. Ale to nie koniec kłopotów Farta - trzeba jeszcze znaleźć działającą w nocy klinikę weterynaryjną. Udaje się w Gliwicach. Tam okazuje się, że ktoś do Farta strzelał, pies ma śrut w kręgosłupie. Pies został opatrzony, teraz szuka domu.

Lubliniecki OTOZ nie chce oddawać psa po takich przejściach do schroniska. Fart potrzebuje rodziny i domu, choćby tymczasowego. Do tego czasu Fart będzie przebywał w płatnym hotelu dla psów. Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u OTOZ Animals w Lublińcu.

d3u445i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3u445i
Więcej tematów