Trwa ładowanie...
d2xl2e8

Pies co noc czeka na jeden pociąg. Ten widok łamie serce

Od 2 stycznia na stacji kolejowej w Bombaju pojawia się suczka. Można ją spotkać codziennie ok. godziny 23. Kiedy podjeżdża pociąg, ona biegnie w stronę przedziału dla kobiet. Na kogo czeka, próbują dociec setki osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kiedy pociąg podjeżdża, suczka rozpoczyna poszukiwania
Kiedy pociąg podjeżdża, suczka rozpoczyna poszukiwania (Screen / YouTube)
d2xl2e8

Sameer Thorat dostrzegł psa, wracając z pracy. Nagrał go, po czym wrzucił wideo do sieci. "Sposób, w jaki czeka na pociąg w nocy i próbuje wsiąść do wagonu, wskazuje na to, że szuka osoby, która albo regularnie ją karmi albo ją tam zostawiła" – napisał mężczyzna. Dodał, że spotyka zwierzę od około dwóch tygodni i jako miłośnik psów nie potrafił przejść obok niego obojętnie.

Thorat ma nadzieję, że umieszczając filmik i zdjęcia suczki, pomoże odkryć przyczynę, dla której regularnie przychodzi na peron. Do tej pory sytuacją zainteresowały się dziesiątki osób. Wiadomo m.in., że suczka niedawno się oszczeniła. W internecie zyskała przydomek "Lojalnej" i budzi skojarzenia ze słynnym Hachiko. Pies rasy akita czekał w tym samym miejscu nieprzerwanie prawie dekadę na przybycie swojego zmarłego pana przy tokijskiej stacji w dzielnicy Shibuya.

d2xl2e8

Podziel się opinią

Share

d2xl2e8

d2xl2e8
Więcej tematów