Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
poznań

Pierwsze urodziny Posnanii. Spełnią się życzenia

365 życzeń swoich Klientów spełni Posnania, by uczcić pierwszy, wspólny rok. Obchody urodzin przyjmą formę podziękowań za wspólnie spędzony czas. Na Klientów czeka urodzinowy weekend atrakcji.
Share
Pierwsze urodziny Posnanii. Spełnią się życzenia
Źródło: Materiały prasowe
d1g65uc

Dokładnie 19 października 2016 roku przez drzwi nowo otwartej Posnanii w ciągu jednego dnia przeszło 42 000 gości. Po niecałym roku działalności Posnania może poszczycić się rekordową liczbą ponad 12 milionów odwiedzających.

Przez ostatni rok Posnania osiągnęła wiele sukcesów. Została wielokrotnie nagrodzona w prestiżowych międzynarodowych konkursach między innymi The European Property Awards i ICSC Solal Marketing Awards. Największym wyróżnieniem jest jednak ciągłe zainteresowanie, którym Klienci obdarzają tę wyjątkową przestrzeń handlowo-rozrywkową. Przeprowadzone w czerwcu 2017 roku badania konsumenckie potwierdzają, że 77% mieszkańców Poznania i regionu zarekomendowałoby obiekt swoim znajomym, a dla 68% z nich Posnania to najchętniej odwiedzane centrum handlowe.

Właśnie z tego powodu, obchody pierwszych urodzin zostały zaplanowane w sposób szczególny – by przede wszystkim uhonorować Klientów. Urodzinowy „długi” weekend rozpocznie się już w czwartek 19 października. Na gości czekać będą liczne niespodzianki i atrakcje. – Dzięki naszym Klientom to był wspaniały rok dla Posnanii – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – Dlatego też postanowiliśmy podziękować naszym Klientom i spełnić ich 365 życzeń. Jedno za każdy wspólny dzień – dodaje.

d1g65uc

Spełnij życzenia najbliższych!

Posnania zachęca Klientów do wskazania bliskiej im osoby, prosi o uzasadnienie wyboru i przesłanie zgłoszenia na specjalny adres e-mail posnaniaspelniazyczenia@posnania.eu. Życzenia pięciu wybranych szczęśliwców zostaną zrealizowane, a ich łączna wartość wyniesie 25 000 złotych. Pozostałe 360 niespodzianek będzie czekało na Klientów w urodzinowy weekend.

Aby w pełni wziąć udział w przygotowanych obchodach urodzin Posnanii i poznać wszystkie przygotowane atrakcje, warto śledzić informacje, które pojawiać się będą przede wszystkim na profilu facebookowym Posnanii i jej stronie internetowej.

Inauguracja obchodów urodzin Posnanii rozpocznie się 19 października i potrwa 4 dni.

d1g65uc

Podziel się opinią

Share
d1g65uc
d1g65uc
Więcej tematów