Trwa ładowanie...

Petru zmuszony przejść na garnuszek podatników. Wszystko przez CBA

Były przewodniczący Nowoczesnej poinformował, że przez problemy z CBA oraz ciągłe kłopoty ze Urzędem Skarbowym zmuszony został zawiesić swoją działalność gospodarczą i zdecydował się, aby przejść w charakter posła zawodowego.

Share
Petru zmuszony przejść na garnuszek podatników. Wszystko przez CBA
Źródło: East News
d1kyybj

Warto przypomnieć, że do tej pory Ryszard Petru otrzymywał jedynie diety poselskie, a od ponad dwóch miesięcy przez zawieszenie swojej firmy zmuszony był również wejść w szeregi polityków, pobierających za to wynagrodzenie.

Z całą pewnością ta decyzja nie była posłowi na rękę. W rozmowie z mediami polityk przyznał, że poprzez tę decyzję wiedzie mu się znacznie gorzej finansowo. Do tego w tej chwili nie może się już szczycić, że jako jeden z nielicznych w Sejmie jest niezależny od państwowych pensji.

Ryszard Petru, zaznaczył również w rozmowie z Radiem ZET, że nie pojawi się na sobotniej konwencji Koalicji Obywatelskiej. Jak mówi: "nie jest zaproszony, ani nie planował nawet (tam) być".

- Nie wygramy z PiS-em na poziomie abstrakcji, tylko na poziomie konkretu. Oni, zobaczmy, cały czas proponują konkretne rozwiązania dla ludzi, które są populistyczne, ale trafiają do znacznej części społeczeństwa - podkreślił podczas audycji.

Założyciel koła parlamentarnego Społeczno-Liberalni podkreślił jeszcze, że jego udział w KO, zależy od tego, "czy będzie widział możliwość realizacji swoich postulatów".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kyybj

Podziel się opinią

Share
d1kyybj
d1kyybj
Więcej tematów