Trwa ładowanie...
d3snmbm
Petru przed konwencją milczy jak zaklęty. "Nie chce powiedzieć, co będzie"

Petru przed konwencją milczy jak zaklęty. "Nie chce powiedzieć, co będzie"

To ma być nowe otwarcie dla Nowoczesnej, ale jej lider - Ryszard Petru uparcie milczy. W telewizji WP uparcie unikał pytań, jaki program zaprezentuje jego ugrupowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3snmbm

Już w niedzielę na warszawskim Ursynowie odbędzie się konwencja Nowoczesnej. Jak będzie wyglądać? Tego nie wiadomo, bo jej lider nie chce zdradzić.

- Niech pan uchyli rąbka tajemnicy - dopytywała się dziennikarka WP Kamila Biedrzycka-Osica.

d3snmbm

- Pani musi (mieć - red.) tak wszystko "kawę na ławę"? - odpowiadał. Lider Nowoczesnej pytany o konwencję partyjną zmieniał temat pytając o prognozę pogody. Wyraźnie unikał też odpowiedzi. - Wyborcy po tym okresie populizmu, chamstwa, bezczelności, arogancji, niszczenia demokracji (Polacy - red.) będą potrzebowali spokoju, przewidywalności, rozsądku i braku populizm u - rzucił podczas rozmowy w Telewizji WP.

Przyznał jednak, że partia będzie miała do zaoferowania nowe pomysły i nowe twarze. Nie zdradził jednak o kogo chodzi. - Z Platformy Obywatelskiej? - dopytywała Biedrzycka-Osica. - Wie pani co? Ja ogóle (mówię - red.). Powiedziałem ogólnie - mówił wymijająco.

- Nie chcę powiedzieć, co będzie. Pani mówi, że mam nowy film, ja zachęcam, aby pójść na niego do kina, a pani prosi, żebym go pani opowiedział - ironizował.

d3snmbm

Mobilizacja w Nowoczesnej

Wcześniej w spocie wyborczym Petru mobilizował swoich zwolenników do udziału w konwencji.

– Nowoczesna jest Polsce potrzebna. Jesteśmy przekonani, że lepsza Polska jest możliwa. Pokazujemy to codzienną pracą w Sejmie i w regionach. Weźcie ze sobą transparenty, flagi. Pokażmy naszą siłę i aktywność – mówi Ryszard Petru.

Źródło: Telewizja WP

d3snmbm

Podziel się opinią

Share

d3snmbm

d3snmbm
Więcej tematów