Trwa ładowanie...

Pedofilia pod Olsztynkiem? Zatrzymano matkę i dwóch mężczyzn

W gminie Olsztynek policja zatrzymała kompletnie pijaną matkę 7-letniej dziewczynki i dwóch mężczyzn. Są podejrzani o przestępstwo na tle seksualnym. Ich ofiarą miała być córka kobiety.

Share
Pedofilia pod Olsztynkiem? Zatrzymano matkę i dwóch mężczyzn
Źródło: East News
ddf9ash

Jak podaje radio RMF FM, olsztyńska policja poinformowała, że zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę 7-letniej dziewczynki odebrano w sobotę w późnych godzinach nocnych. Po przyjeździe we wskazane miejsce policjanci dokonali zatrzymania pijanej matki dziecka i dwóch towarzyszących jej mężczyzn.

Zatrzymani podejrzani o pedofilię

U zatrzymanej matki stwierdzono 3,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany był też jeden z mężczyzn, u którego wykryto stężenie alkoholu wynoszące 1,5 promila. Policjanci czekają na postawienie zarzutów do momentu wytrzeźwienia zatrzymanych.

ddf9ash

Funkcjonariusze nie będą udzielać dodatkowych informacji ze względu na delikatny charakter sprawy i dobro pokrzywdzonego dziecka. Zarzuty dotyczyć będą jednak, najprawdopodobniej, przestępstwa pedofilii na 7-letniej córce kobiety.

Źródło: RMF FM

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest <a href="https://wiadomosci.wp.pl/cisza-wyborcza-ile-trwa-kiedy-obowiazuje-czego-nie-mozna-robic-w-jej-trakcie-6419223712138881c">cisza wyborcza</a> - <a href="https://wiadomosci.wp.pl/panstwowa-komisja-wyborcza-pkw-najnowsze-ingormacje-6418368273417857c">PKW</a>

Widzisz coś interesującego lub nietypowego związanego z wyborami? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

ddf9ash

Podziel się opinią

Share
ddf9ash
ddf9ash
Więcej tematów