Trwa ładowanie...
d28tb8m

Pedofilia pod Olsztynkiem? Zatrzymano matkę i dwóch mężczyzn

W gminie Olsztynek policja zatrzymała kompletnie pijaną matkę 7-letniej dziewczynki i dwóch mężczyzn. Są podejrzani o przestępstwo na tle seksualnym. Ich ofiarą miała być córka kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pedofilia pod Olsztynkiem. Zatrzymano matkę i dwóch mężczyzn (zdjęcie ilustracyjne)
Pedofilia pod Olsztynkiem. Zatrzymano matkę i dwóch mężczyzn (zdjęcie ilustracyjne) (East News)
d28tb8m

Jak podaje radio RMF FM, olsztyńska policja poinformowała, że zgłoszenie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę 7-letniej dziewczynki odebrano w sobotę w późnych godzinach nocnych. Po przyjeździe we wskazane miejsce policjanci dokonali zatrzymania pijanej matki dziecka i dwóch towarzyszących jej mężczyzn.

Zatrzymani podejrzani o pedofilię

U zatrzymanej matki stwierdzono 3,5 promila alkoholu w organizmie. Pijany był też jeden z mężczyzn, u którego wykryto stężenie alkoholu wynoszące 1,5 promila. Policjanci czekają na postawienie zarzutów do momentu wytrzeźwienia zatrzymanych.

d28tb8m

Funkcjonariusze nie będą udzielać dodatkowych informacji ze względu na delikatny charakter sprawy i dobro pokrzywdzonego dziecka. Zarzuty dotyczyć będą jednak, najprawdopodobniej, przestępstwa pedofilii na 7-letniej córce kobiety.

Źródło: RMF FM

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest cisza wyborcza - PKW

Widzisz coś interesującego lub nietypowego związanego z wyborami? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d28tb8m

Podziel się opinią

Share

d28tb8m

d28tb8m
Więcej tematów