Qaqwqwrqw

Pawłowicz pisze do Kaczyńskiego. "Obiecuję poprawę"

Krystyna Pawłowicz została ostatnio utemperowana przez kierownictwo PiS. Posłanka po serii kontrowersyjnych wpisów na Twitterze opublikowała przeprosiny i podkreśliła, że pisze wyłącznie w swoim imieniu. Teraz "puściła oko" do Jarosława Kaczyńskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz złożyła obietnicę prezesowi PiS
Krystyna Pawłowicz złożyła obietnicę prezesowi PiS (East News)
Qaqwqwrqw

Posłanka skorzystała z okazji, by nieco udobruchać prezesa PiS. Jarosław Kaczyński obchodzi w czwartek imieniny - Pawłowicz złożyła mu z tej okazji życzenia.

"A w prezencie obiecuję poprawę..." - napisała posłanka. W ostatnim czasie podpadła kierownictwu PiS kontrowersyjnymi (nawet jak na siebie) wpisami na Twitterze.

Qaqwqwrqw

Pawłowicz posypuje głowę popiołem

Posłanka najpierw zaczepiła Magdalenę Adamowicz, pytając ją o kompetencje. Pawłowicz otrzymała kulturalną odpowiedź i zaproszenie na kawę od wdowy po prezydencie Gdańska, ale stwierdziła, że nie zamierza z niego korzystać.

Na Nowogrodzkiej złapali się za głowy w święta, kiedy Pawłowicz zaatakowała ambasador USA. Georgette Mosbacher złożyła na Twitterze życzenia udanej Paschy, co posłanka PiS uznała za prowokację.

Zobacz także: Robert Biedroń o Krystynie Pawłowicz: wypisuje dyrdymały

Qaqwqwrqw

Od nerwowej reakcji Pawłowicz zdecydowanie odcięła się partia. Posłanka wkrótce opublikowała też przeprosiny - jak zapewnia, były one wynikiem "własnej refleksji".

Czytaj też: Mocne słowa o Krystynie Pawłowicz. "Należy ją zamknąć i związać"

Masz news, ciekawe zdjęcie lub film? Prześlij nam na dziejesie.wp.pl!

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw