Trwa ładowanie...

Pawłowicz o widzach TVN: "są głupi". Doprecyzowała swoje słowa

Krystyna Pawłowicz w niedzielę wieczorem zaatakowała w mediach społecznościowych widzów TVN. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości zarzuciła odbiorcom stacji "głupotę". Na pojedynczym wpisie nie poprzestała.
Share
Pawłowicz o widzach TVN: "są głupi". Doprecyzowała swoje słowa
Pawłowicz o widzach TVN: "są głupi". Doprecyzowała swoje słowaŹródło: East News
dzko386

Krystyna Pawłowicz znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi telewidzów. Niedzielny wpis Krystyny Pawłowicz był odpowiedzią na wpis jednego z użytkowników. "Kto ogląda TVN, to wiadomo bez badań, że jest głupi...” – komentowała.

Tweet byłej posłanki szybko zyskał sporą popularność. "A jak skomentować widzów TVP?” – dopytywał inny internauta. "Mądrzy" – skwitowała krótko Pawłowicz.

Do wpisu odniósł się również Jacek Nizinkiewicz. "Sędzia TK" - skomentował krótko dziennikarz "Rzeczpospolitej". "Jako sędzia pozostaję też obywatelem i zachowuję prawo oceny zjawisk. Nagonki, kłamstwa czy dezinformowanie to cecha tej politycznej stacji. Szczuciem na wybrane osoby wywołuje agresję wielu swych widzów. Kto temu szczuciu i kłamstwom TVN ulega, jest głupi. Pan też temu szczuciu ulega” – odpowiedziała mu Pawłowicz.

W poniedziałek rano sędzia Trybunału Konstytucyjnego częściowo wycofała się ze swoich słów. "No dobrze. Ci, co nie dają się szczuć przez TVN, mimo że to oglądają, nie są głupi” – stwierdziła.

dzko386

Krystyna Pawłowicz popularna w mediach społecznościowych

Krystyna Pawłowicz od 2019 jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego, wcześniej w latach 2011-2019 była posłanką Prawa i Sprawiedliwości. Z rekomendacji tej partii zasiadała m.in. w Trybunale Stanu oraz w Krajowej Radzie Sądownictwa.

Jej profil na Twitterze obserwuje ponad 60 tys. osób. Za jego pośrednictwem złożyła internautom życzenia z okazji Dnia Kobiet, odwołując się do biblijnej Księgi Rodzaju.

dzko386

Podziel się opinią

Share
dzko386
dzko386
Więcej tematów