Trwa ładowanie...
d2l7hyf

Paweł Kukiz w #dzieńdobryWP: frankowicze mogą wziąć w swoje ręce np. kilof

Słowa Kaczyńskiego świadczą o niekonsekwencji. Frankowicze mogą wziąć sprawy w swoje ręce, a tą sprawą będzie kilof. Składaliśmy projekt ustawy o frankowiczach, były sygnały z kancelarii prezydenta, że zostanie zaakceptowany, ale jest tak jak zawsze. Teraz mamy przekaz: "niech idą do sądów, które są złe" - Paweł Kukiz w #dzieńdobryWP nie krył rozczarowania słowami prezesa PiS.

d2l7hyf
d2l7hyf

- Rząd nic nie zrobi z kredytami we frankach, bo - zdaniem prezesa PiS - jest "w sytuacji zdeterminowanej warunkami ekonomicznymi". Kaczyński radzi frankowiczom, żeby wzięli sprawy w swoje ręce i poszli do sądów. Sądów, których pracę sam prezes PiS krytykuje - mówiła Małgorzata Serafin w rozmowie z liderem Kukiz'15.

Dla Kukiza to "niekonsekwencja". - Frankowicze mogą wziąć sprawy w swoje ręce, a tą sprawą będzie kilof lub inne urządzenie - powiedział Kukiz. - Składaliśmy projekt ustawy broniącej frankowiczów, były sygnały z kancelarii prezydenta, że zostanie zaakceptowana. Teraz frankowicze usłyszeli: "idźcie do sądów, które są złe".

d2l7hyf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l7hyf
Więcej tematów