Trwa ładowanie...
d3k9k9o
d3k9k9o

Paweł Kukiz w #dzieńdobryWP: frankowicze mogą wziąć w swoje ręce np. kilof

Słowa Kaczyńskiego świadczą o niekonsekwencji. Frankowicze mogą wziąć sprawy w swoje ręce, a tą sprawą będzie kilof. Składaliśmy projekt ustawy o frankowiczach, były sygnały z kancelarii prezydenta, że zostanie zaakceptowany, ale jest tak jak zawsze. Teraz mamy przekaz: "niech idą do sądów, które są złe" - Paweł Kukiz w #dzieńdobryWP nie krył rozczarowania słowami prezesa PiS.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3k9k9o

- Rząd nic nie zrobi z kredytami we frankach, bo - zdaniem prezesa PiS - jest "w sytuacji zdeterminowanej warunkami ekonomicznymi". Kaczyński radzi frankowiczom, żeby wzięli sprawy w swoje ręce i poszli do sądów. Sądów, których pracę sam prezes PiS krytykuje - mówiła Małgorzata Serafin w rozmowie z liderem Kukiz'15.

Dla Kukiza to "niekonsekwencja". - Frankowicze mogą wziąć sprawy w swoje ręce, a tą sprawą będzie kilof lub inne urządzenie - powiedział Kukiz. - Składaliśmy projekt ustawy broniącej frankowiczów, były sygnały z kancelarii prezydenta, że zostanie zaakceptowana. Teraz frankowicze usłyszeli: "idźcie do sądów, które są złe".

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów