Trwa ładowanie...

Paweł Kukiz o nocnym posiedzeniu Sejmu: prawie jak w rock'n'rollu. Odór wódki, śmiechy

Posłowie mają za sobą prawdziwy sejmowy maraton, który zakończył się w piątek nad ranem. - Posłowie stanęli na wysokości zadania i wielu z nich, których morzyła późna pora, dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej i polskich obywateli postanowiła się stymulować, żeby w jakiś sposób dotrwać do końca głosowania - komentował przebieg nocnych obrad Paweł Kukiz.

Paweł Kukiz o nocnym posiedzeniu Sejmu: prawie jak w rock'n'rollu. Odór wódki, śmiechyŹródło: East News, fot: Andrzej Iwańczuk
d24sooc

- Podczas tego wczorajszego posiedzenia, prawie jak w rock and rollu, odór wódki, śmiechy, chichy, głupawka. Ja tak czułem. Może mi się wydawało - stwierdził w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w „Wydarzeniach i opiniach” w Polsat News Paweł Kukiz.

Kukiz przyznał, że głosował przeciwko ustawie maturalnej i za odwołaniem minister edukacji Anny Zalewskiej. - Powiedziałem żonie, nauczycielce, że zostali rozegrani przez dwie duże partie polityczne - mówił lider Kukiz '15.

d24sooc

- Platforma strajkiem ugrała doprowadzenie do chaosu, niepokoju, pokazania, że państwo jest niestabilne. PiS, że jest w stanie uchwalić każdą ustawę i "nic nie zrobicie" - mówił Paweł Kukiz.

W nocy z czwartku na piątek Sejm zajmował się m.in. zmianami ustaw o Sądzie Najwyższym. O godzinie 1:30 parlamentarzyści pochylili się z kolei nad wnioskiem opozycji o odwołanie minister Anny Zalewskiej.

Źródło: polsatnews.pl

d24sooc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24sooc
Więcej tematów