Trwa ładowanie...
Paweł Kukiz

Paweł Kukiz o nocnym posiedzeniu Sejmu: prawie jak w rock'n'rollu. Odór wódki, śmiechy

Posłowie mają za sobą prawdziwy sejmowy maraton, który zakończył się w piątek nad ranem. - Posłowie stanęli na wysokości zadania i wielu z nich, których morzyła późna pora, dla dobra Rzeczypospolitej Polskiej i polskich obywateli postanowiła się stymulować, żeby w jakiś sposób dotrwać do końca głosowania - komentował przebieg nocnych obrad Paweł Kukiz.

Share
Paweł Kukiz o nocnym posiedzeniu Sejmu: prawie jak w rock'n'rollu. Odór wódki, śmiechy
Źródło: East News, Fot: Andrzej Iwańczuk
dqdi4c1

- Podczas tego wczorajszego posiedzenia, prawie jak w rock and rollu, odór wódki, śmiechy, chichy, głupawka. Ja tak czułem. Może mi się wydawało - stwierdził w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w „Wydarzeniach i opiniach” w Polsat News Paweł Kukiz.

Kukiz przyznał, że głosował przeciwko ustawie maturalnej i za odwołaniem minister edukacji Anny Zalewskiej. - Powiedziałem żonie, nauczycielce, że zostali rozegrani przez dwie duże partie polityczne - mówił lider Kukiz '15.

dqdi4c1

- Platforma strajkiem ugrała doprowadzenie do chaosu, niepokoju, pokazania, że państwo jest niestabilne. PiS, że jest w stanie uchwalić każdą ustawę i "nic nie zrobicie" - mówił Paweł Kukiz.

W nocy z czwartku na piątek Sejm zajmował się m.in. zmianami ustaw o Sądzie Najwyższym. O godzinie 1:30 parlamentarzyści pochylili się z kolei nad wnioskiem opozycji o odwołanie minister Anny Zalewskiej.

Źródło: polsatnews.pl

dqdi4c1

Podziel się opinią

Share
dqdi4c1
dqdi4c1
Więcej tematów