ycipk-3tb5mq

Patryk Jaki punktuje PO. I odcina się od pomysłu Antoniego Macierewicza

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki przyznał, że Zjednoczona Prawica "popełnia błędy". Ale zapewnił, że ma dobre pomysły, które zrealizuje jako prezydent Warszawy. Jednym z nich na pewno nie będzie wcielenie w życie propozycji byłego szefa MON.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryk Jaki ma wiele do zarzucenia Hannie Gronkiewicz-Waltz
Patryk Jaki ma wiele do zarzucenia Hannie Gronkiewicz-Waltz (PAP, Fot: Rafał Guz)
ycipk-3tb5mq

- Nie będę popierał tego pomysłu. Mam swój pomysł – powiedział w Polsat News Patryk Jaki. Wiceminister sprawiedliwości odniósł się w ten sposób do słów Antoniego Macierewicza. Były szef MON stwierdził, że należy wyburzyć Pałac Kultury i postawić w jego miejsce figurę z Matką Boską.

Kandydat PiS na prezydenta Warszawy dodał, że ma swój pomysł na zaplanowanie placu Defilad. Jaki? Tego nie chciał zdradzić. Ale zapewnił, ze zarówno ten plan, jak i wiele innych, chce przedstawić w trakcie kampanii.

ycipk-3tb5mq

Zaznaczył, że na pewno nie planuje wyrzucać samochodów z centrum miasta. Zaznaczył jednak, że "metro powinno być standardem". I dodał, że Warszawa jest "przeszyta nieuczciwością". Polityk wyrzucał PO, że mimo 3 kadencji Hanny Gronkiewicz-Waltz nie udało się zbudować kilku nowych mostów w Warszawie czy parkingów podziemnych.

Patryk Jaki wyznaczył również 3 cele, jakie chce zrealizować w pierwszej kolejności jako prezydent Warszawy. Pierwszym z nich jest budowa 50 żłobków i przedszkoli, kolejnym - audyt poprzednich rządów. Nie chciał jednak zdradzić trzeciego i oświadczył, że przedstawi go na sobotniej konferencji prasowej.

Zobacz także: Elżbieta Pawłowicz miażdży Patryka Jakiego. "Niszczy ludzi”

Źródło: Polsat News

ycipk-3tb5mq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tb5mq

ycipk-3tb5mq