Trwa ładowanie...
ddgrowg

Pasek TVP Info wywołał duże emocje. Polityk protestuje

W programie TVP Info "Woronicza 17" na ekranie pojawił się pasek informacyjny, który wywołał ogromne emocje w studiu. – Naprawdę taki daliście? Nie przeginajcie – mówi poseł Koalicji Obywatelskiej Robert Kropiwnicki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Protest w TVP Info przeciwko paskowi informacyjnemu
Protest w TVP Info przeciwko paskowi informacyjnemu (TVP Info)
ddgrowg

Gdy prowadzący program Krzysztof Ziemiec zaczął zapowiadać kolejną część programu, na ekranie pojawił się duży pasek informacyjny na czerwonym tle: "Polska opozycja przeciwko Polsce". Zauważył to siedzący w studiu polityk opozycji.

- Naprawdę daliście taki pasek? Jestem polskim posłem i uważam się za polskiego patriotę. Mówię do paskowego: nie przeginajcie – mówi oburzony Krzysztof Kropiwnicki.
Prowadzący program Krzysztof Ziemiec zaczął pytać gości o reformę sądownictwa. - Jeśli teraz jej nie przeprowadzimy, to nigdy tego nie zrobimy. Jeśli z tak silnym mandatem demokratycznym partia rządząca nie ma prawa zrobić takiej reformy, to nikt jej nigdy nie zrobi. Ani kroku w tył – mówił Jan Kanthak z Solidarnej Polski.

- A jak się wasze reformy przekładają na sądownictwo? Jest kilkaset wolnych etatów sędziowskich – komentował Robert Kropiwnicki z Koalicji Obywatelskiej. - Problem polega na tym, że opozycja chce, żeby było tak, jak było – stwierdził Radosław Fogiel z PiS.

ddgrowg

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Magdalena Biejat odwołana z funkcji szefowej Komisji Rodziny. Będzie odwet w Senacie?

ddgrowg

Podziel się opinią

Share
ddgrowg
ddgrowg
Więcej tematów