Trwa ładowanie...
d2bau9b

Papież Franciszek spotkał się z rodzicami osób LGBT. Padły ważne słowa

- Nie wyobrażałem sobie, że dojdziemy do takiego etapu, czyli że zgromadzimy się na audiencji z papieżem Franciszkiem - powiedział jeden z członków włoskiego stowarzyszenia "Tenda di Gionata". Należą do niego m.in. rodzice osób LGBT. Słowa ojca świętego poruszyły uczestników spotkania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
LGBT. Papież Franciszek spotkał się z rodzicami osób homoseksualnych
LGBT. Papież Franciszek spotkał się z rodzicami osób homoseksualnych (PAP)
d2bau9b

- Bóg kocha wasze dzieci, ponieważ są one dziećmi Boga - powiedział papież Franciszek podczas spotkania z rodzicami osób homoseksualnych. W środę ok. 40 członków stowarzyszenia "Tenda di Gionata" przyjechało do Watykanu - podała KAI.

Wiceprzewodnicząca organizacji Mara Grassi powiedziała papieżowi, że razem z pozostałymi rodzicami chce, by "Kościół mógł zmienić spojrzenie na ich dzieci, nie wykluczając ich, ale przyjmując je w całej pełni"

Papież Franciszek miał powiedzieć, że "Kościół nie wyklucza ich, ponieważ gorąco je kocha". Ojciec święty przyjął również prezenty: tęczową koszulkę ze słowami z 1. Listu św. Jana: "w miłości nie ma lęku" oraz książkę ze świadectwami osób homoseksualnych.

d2bau9b

- Nie wyobrażałem sobie, że dojdziemy do takiego etapu, czyli że zgromadzimy się na audiencji z papieżem Franciszkiem - powiedział jeden z członków włoskiego stowarzyszenia po audiencji w Watykanie.

Zobacz też: Koniec Zjednoczonej Prawicy? Polityk Solidarnej Polski mówi o powrocie Donalda Tuska i "walcu ideologii LGBT"

Źródło: deon.pl, KAI

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bau9b

Podziel się opinią

Share
d2bau9b
d2bau9b
Więcej tematów