Trwa ładowanie...

Otwierają lodowisko na poznańskiej Malcie - niedziela gratis!

8 listopada nowy sezon rozpocznie lodowisko nad jeziorem Malta w Poznaniu. Pierwszego dnia będzie można tu pojeździć na łyżwach za darmo.

Share
Otwierają lodowisko na poznańskiej Malcie - niedziela gratis!
Źródło: POSiR
d1xp64v

Lodowisko Malta funkcjonuje już od 2001 r. i jest jedynym tego typu obiektem w tym rejonie Poznania. Każdej zimy kilkadziesiąt tysięcy osób przychodzi tu jeździć na łyżwach. Tylko w poprzednim sezonie lodowisko odwiedziło ponad 43 tys. osób. Nie inaczej będzie zapewne w tym roku, a obiekt jest już gotowy na przyjęcie pierwszych miłośników jazdy na lodzie.

Lodowisko sezon rozpocznie w niedzielę, 8 listopada. Aby zachęcić poznaniaków do korzystania z tego obiektu i aktywnego spędzania wolnego czasu na jeździe na łyżwach, tego pierwszego dnia Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji nie pobierają opłat za wstęp.

d1xp64v

- Podobna akcja odbyła się w ubiegłym roku i cieszyła się dużym powodzeniem. Mamy nadzieję, że nakłonimy mieszkańców Poznania do spędzenia tego dnia aktywnie - mówi Zbigniew Madoński, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Tego dnia podobnie jak i pozostałe weekendy jazda na łyżwach będzie tu miała wyjątkową oprawę za sprawą Ice Party, czyli zabawie przy kolorowych światłach i dobrej muzyce.

Lodowisko przez całą zimę będzie czynne od niedzieli do czwartku w godzinach od 8 do 22, a w piątki i soboty w godzinach od 8 do 23. W dni powszednie w godzinach 8:00 - 15:30 bilety kosztują 4 zł (ulgowy) i 6 zł (normalny), a od godziny 16 6 zł (ulgowy) i 8 zł (normalny). W soboty, niedziele i święta przez cały dzień bilety kosztują 8 zł (ulgowy) i 11 zł (normalny). W te dni odbywać się będą imprezy pod nazwą Ice Party, podczas których będzie można jeździć i tańczyć w rytm muzyki tanecznej.

Szczegółowe informacje o lodowisku można znaleźć na stronie www.malta.poznan.pl/atrakcje/obiekty-posir/lodowisko/.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1xp64v

Podziel się opinią

Share
d1xp64v
d1xp64v
Więcej tematów