Trwa ładowanie...

"Otruj dziecko, uduś, oddaj". Szokujący post na profilu ZOO

Rodzice lekceważący ostrzeżenia w ZOO, sadzające dzieci na lub za barierkami odgradzającymi ludzi od drapieżników - to przykra codzienność ogrodów zoologicznych. Poznańskie ZOO wytoczyło ciężkie działa przeciw bezmyślnym dorosłym.

Share
"Otruj dziecko, uduś, oddaj". Szokujący post na profilu ZOO
Źródło: Pixabay.com, fot: CC0 Public Domain
d6slwbz

"Nie przychodź do ZOO. Otruj dziecko, uduś, oddaj - skoro chcesz je zamordować, ale nie zabijaj niewinnych zwierząt" - w taki sposób moderatorzy oficjalnego konta facebookowego poznańskiego ZOO chcą trafić do wyobraźni rodziców. Na dołączonych zdjęciach widać ludzi z dziećmi "na barana", obserwujących tygrysa syberyjskiego. Tuż przy barierce, znajdującej się poniżej stóp dzieci.

"Drogi rodzicu! Nie obarczaj nas kłopotem w postaci śmierci w ZOO Twego niechcianego i niekochanego przez Ciebie dziecka, bo my nasze zwierzęta kochamy i o ich życie dbamy - a będą one musiały to życie stracić, gdy Twoja pociecha znajdzie się na wybiegu" - czytamy.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, fot: Zoo Poznań Official Site

"Ilu akcji społecznych trzeba, ilu wolontariuszy musi ustawicznie czuwać, żeby czysta rodzicielska głupota nie skończyła się tragedią - i dla dziecka, i dla zwierząt?" - to z kolei poprzedni post. Pracownicy ZOO zapowiadają, że od dziś będą publikować zdjęcia rodziców, "którzy za nic mają życie własnego dziecka, jak i zwierząt w zoo". Kontrowersyjne wpisy zostały usunięte dziś przed godz. 16, zdjęcia jednak zostały.

d6slwbz

Rzecznik prasowa poznańskiego ZOO z powodu choroby była dziś niedostępna. Dyrekcja placówki nie udzieliła zgody innym pracownikom na komentowanie sprawy.

Źródło: Onet.pl

Zobacz też: rosyjscy wędkarze uratowali dwa młode niedźwiedzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6slwbz

Podziel się opinią

Share
d6slwbz
d6slwbz
Więcej tematów