Trwa ładowanie...
d36zbw8

Ostrzeżenia dla dwóch województw. Najnowsza prognoza pogody

- Uwaga na oblodzone drogi w zachodniopomorskim i roztopy na Podkarpaciu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostrzeżenia dla dwóch województw. Najnowsza prognoza pogody
(Agencja Gazeta, Fot: Marek Podmokły)
d36zbw8

W dzień zachmurzenie przeważnie umiarkowane, miejscami duże. Lokalnie zanikające słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem.

Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu i miejscami na zachodzie chwilami dość silny, porywisty, w porywach do 60 km/h, przeważnie południowo-zachodni i południowy.

W nocy na zachodzie i miejscami na północy zachmurzenie umiarkowane, stopniowo wzrastające do dużego, aż do wystąpienia miejscami opadów śniegu przechodzących w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane.

Temperatura minimalna od -4°C, -3°C na wschodzie do 2°C na północnym zachodzie, w kotlinach karpackich lokalnie do -8°C.

Wiatr południowy i południowo-zachodni, umiarkowany, wzmagający się, zwłaszcza na zachodzie i w rejonach podgórskich i w górach do dość silnego i porywistego. Porywy wiatru na zachodzie kraju do 70 km/h, w Beskidach i Tatrach do 120 km/h.

d36zbw8

Podziel się opinią

Share
d36zbw8
d36zbw8
Więcej tematów