Trwa ładowanie...
d3vy91x

Ostrzeszów: rodzinny dramat. Policja znalazła ciała ojca i córki

W jednym z domów przy ul. Sikorskiego w Ostrzeszowie policjanci znaleźli dwa ciała: młodej kobiety i jej ojca. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło tam dojść do rozszerzonego samobójstwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W jednym z mieszkań w wielkopolskim Ostrzeszowie policja znalazła ciała córki i ojca
W jednym z mieszkań w wielkopolskim Ostrzeszowie policja znalazła ciała córki i ojca (PAP, Fot: Tomasz Wojtasik)
d3vy91x

Policjanci, jak informuje portal ostrzeszow.info, zostali wezwani na miejsce tragedii ok. godz. 14.30. W jednym z pomieszczeń znaleźli dwa ciała: 20-letniej córki i jej 44-letniego ojca.

Policja nie udziela na razie szczegółowych informacji o tej sprawie. Oficjalny komunikat ma wydać we wtorek prok. Maciej Meller, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

d3vy91x

Z nieoficjalnych informacji wynika, że 20-latka była osobą niepełnosprawną. Potwierdzają to sąsiedzi. - Mieszkali tu od trzech lat. To byli spokojni i pracowici ludzie. Dziecko jeździło na wózku inwalidzkim. Było sparaliżowane, ale nigdy nie było słychać jej płaczu. Była spokojna - opowiada portalowi wlkp24.info jedna z sąsiadek.

Według źródeł PAP w mieszkaniu miało dojść do samobójstwa rozszerzonego.

Źródło: ostrzeszow.info, rmf24.pl, wlkp24.pl

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. (słowo "TUTAJ" powinno linkować tu: https://liniawsparcia.pl/)

d3vy91x

Podziel się opinią

Share
d3vy91x
d3vy91x
Więcej tematów