Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Wideo
Najnowsze

Ostrów Mazowiecka: Zderzenia drogowe na obwodnicy. Ogromny korek na S8

W Ostrowi Mazowieckiej, na drodze ekspresowej S8, doszło do zderzeń drogowych. Cały pas w kierunku Warszawy został zablokowany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostrów Mazowieckia: Na drodze ekspresowej S8, doszło do zderzeń drogowych. Cały pas w kierunku Warszawy został zablokowany.
Ostrów Mazowieckia: Na drodze ekspresowej S8, doszło do zderzeń drogowych. Cały pas w kierunku Warszawy został zablokowany. (East News)

Ok. godziny 10:00, doszło do zderzenia trzech pojazdów na obwodnicy miasta, na pasie w kierunku Warszawy. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego.

„Gdy funkcjonariusz pracował na miejscu kolizji, to za jego plecami doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Ciężarówka volvo z naczepą uderzyła w scanię z naczepą, która to następnie wjechała w tył policyjnego radiowozu” - mówi sierżant sztabowa Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Podczas drugiego zderzenia ucierpiały dwie osoby, które przewieziono do szpitala. Droga na linii Białystok – Warszawa została zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów