Trwa ładowanie...
d4n12in

Ostatnia szansa na wyjaśnienie sprawy Iwony Wieczorek? Wszystko w rękach prokuratora z Krakowa

19-letni Iwona Wieczorek zaginęła 9 lat temu. Nadal nie udało się wyjaśnić, co się stało z dziewczyną. Od niedawna sprawą zajmuje się zaufany człowiek Zbigniewa Ziobry, który ma na koncie wiele sukcesów. Czy prok. Piotr Krupiński rozwikła kolejną zagadkę sprzed lat?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od 9 lat nie wiadomo, co stało się z Iwoną Wieczorek
Od 9 lat nie wiadomo, co stało się z Iwoną Wieczorek (Policja)
d4n12in

Matka Iwony Wieczorek cały czas żyje nadzieją na to, że w końcu pozna prawdę o tym, co dziewięć lat temu stało się z jej córką. – Chcę tylko poznać zakończenie tej historii, nawet jeśli jest tragiczne – mówiła Wirtualnej Polsce Iwona-Kinda Wieczorek.

Teraz pojawia się ostatnia już chyba nadzieja na rozwiązanie tej tajemniczej sprawy. Jak pisze "Gazeta Wyborcza", od niedawna zajmuje się nią dział do spraw niewykrytych zabójstw, tzw. Archiwum X oraz zaufany człowiek Zbigniewa Ziobry prok. Piotr Krupiński. Śledczy doprowadził do oskarżenia domniemanego zabójcy 17-letniej Iwony Cygan. Rozwikłał też sprawę tzw. "skóry" z Wisły, czyli brutalnie zamordowanej Katarzyny Z.

Archiwum X na nowo bada sprawę Iwony Wieczorek. - Czynności polegały m.in. na weryfikacji potencjalnych miejsc ukrycia zwłok pokrzywdzonej, w ramach jednej z hipotez śledztwa – mówi "Wyborczej" prok. Ewa Bialik z Prokuratury Krajowej.

d4n12in

I dodaje: - Ze względu na dobro śledztwa aktualnie nie mogą zostać przedstawione opinii publicznej informacje o innych prowadzonych w sprawie czynnościach, ich wynikach, a także o przyjmowanych w postępowaniu wersjach dotyczących losów zaginionej Iwony Wieczorek.

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Wracała nad ranem do domu z dyskoteki w Sopocie. Miejski monitoring zarejestrował ją ostatni raz o godz. 4.12 przy wejściu na plażę nr 63.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zdanowska odchodzi ze sztabu PO. Joanna Mucha spróbuje ją zatrzymać

d4n12in

Podziel się opinią

Share
d4n12in
d4n12in
Więcej tematów