Trwa ładowanie...
d2fv8ri

Opole: potrącił dwie osoby i zniszczył 6 aut. Miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu

Opole – nocny rajd ulicami Opola nie zakończył się zbyt optymistycznie. Pijany kierowca uszkodził 6 aut i potrącił dwie osoby. Badania wykazały, że miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opole - pijany 54-latek za kierownicą mitsubishi zniszczył 6 aut i potrącił dwie osoby.
Opole - pijany 54-latek za kierownicą mitsubishi zniszczył 6 aut i potrącił dwie osoby. (WP.PL)
d2fv8ri

Opole – noworoczny rajd z promilami

W nocy z wtorku na środę na ulicy Wrocławskiej w Opolu 54 letni pijany kierowca rozpoczął podróż ulicami miasta. Już na początku wyprawy uszkodził 5 aut zaparkowanych na parkingu. Następnie na jednym ze skrzyżowań potrącił dwie osoby. Poszkodowani trafili do szpitala, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pijany kierowca mistubishi próbował uciec z miejsca wypadku, jednak nie oddalił się zbyt daleko. Niebawem uderzył w szóste auto, a próbę zatrzymania go rozpoczął patrol policji. Na ich widok 54-latek próbował uciekać, jednak został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.

54-latek tłumaczył, że wsiadł do auta po kłótni domowej. Mężczyzna został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Kiedy dojedzie do siebie usłyszy zarzuty.

d2fv8ri

Podziel się opinią

Share
d2fv8ri
d2fv8ri