Trwa ładowanie...
d2cjqr0

Opoczno. 44-latek, jego konkubina i 15-letni wspólnik w areszcie. Odpowiedzą za zabójstwo

Opoczno. Na jednej z ulic tego miasta tydzień temu rozegrał się dramat. 44-letni mężczyzna zadźgał nożem 31-latka. Potem spokojnie wsiadł do auta ze swoją konkubiną oraz 15-letnim kuzynem i odjechał. 31-latek zmarł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opoczno. Policja zatrzymała zabójcę 31-latka
Opoczno. Policja zatrzymała zabójcę 31-latka (KPP w Opocznie)
d2cjqr0

Do dramatu doszło 7 stycznia ok. 19.30. Pomiędzy 44-latkiem a 31-latkiem doszło do sprzeczki, a następnie szarpaniny. Zakończyła się ona tragicznie - 44-latek wyjął nóż i dźgnął nim młodszego mężczyznę.

Zobacz także: Gdańsk. Zabójstwo w szpitalu. Jest decyzja w sprawie Krzysztofa Sz.

Sprawca wsiadł następnie do auta i odjechał, pozostawiając na chodniku konającego mężczyznę.

d2cjqr0

Rannego mężczyznę znalazł chwile później znajomy ofiary. Wezwał on pogotowie i policję. Niestety, mimo prawie natychmiastowo udzielonej pomocy medycznej, 31-latek zmarł w opoczyńskim szpitalu.

Zobacz także: Poznań. Policja wraca do sprawy tajemniczego zabójstwa. Pokazano nowy portret poszukiwanego

Policjanci szybko ustalili, że na miejscu zbrodni sprawcy towarzyszyły jeszcze dwie osoby. Jego 34-letnia konkubina i 15-letni kuzyn. Wszyscy zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. 44-latek usłyszał zarzut zabójstwa, a jego konkubina i kuzyn - pomocnictwa w zbrodni.

44-latek i jego konkubina trafili do aresztu tymczasowego. 15-letni kuzyn sprawcy będzie odpowiadać jak osoba dorosła, ale do czasu rozprawy będzie przebywać w schronisku dla nieletnich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2cjqr0

Podziel się opinią

Share

d2cjqr0

d2cjqr0
Więcej tematów