Trwa ładowanie...
dt2b444

Oleśnica: Policjant zabił żonę. Potem próbował popełnić samobójstwo

Tragedia w Oleśnicy. W jednym z mieszkań znaleziono ciało kobiety - żony policjanta. Prawdopodobnie zabił ją mąż, który później próbował popełnić samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia w Oleśnicy. Nie żyje 30-letnia kobieta
Tragedia w Oleśnicy. Nie żyje 30-letnia kobieta (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
dt2b444

Rano w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Krzywoustego w Oleśnicy znaleziono zwłoki 30-letniej kobiety. Jak podaje portal mojaolesnica.pl kobieta była żoną policjanta, który pełni służbę w Komisariacie Policji Wrocław-Ołbin.

Z wstęnych informacji wynika, że kobieta została uduszona. W mieszkaniu nadal pracują policyjni technicy. Policja bardzo oszczędnie informuje o tej sprawie.

dt2b444

Wiadomo, że para miała dwoje dzieci. Według portalu olesnica24.pl są całe i bezpieczne.

- Ujawniono zwłoki kobiety. Czynności wykonuje grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. Wyjaśniane są wszystkie okoliczności tej sprawy - powiedział portalowi MojaOlesnica.pl asp. szt. Paweł Petrykowski rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

W tym samym czasie, gdy odkryto zwłoki kobiety, ok. 30-letni mężczyzna miał rzucić się pod pociąg w Solnikach Wielkich. Niewykluczone, że jest to mąż nieżyjącej kobiety. Policja nie potwierdza, ani nie zaprzecza tym informacjom. Poszkodowany przeżył i został przetransportowany do szpitala.

Źródło: mojaolesnica.pl, olesnica24.pl

dt2b444

Podziel się opinią

Share
dt2b444
dt2b444
Więcej tematów