Trwa ładowanie...

Okładki tygodników. "Wprost" o Macierewiczu-lustratorze, "Newsweek" o droższym paliwie

W "Newsweeku" przeczytamy, ile wkrótce zapłacimy za benzynę. "Do Rzeczy" bada przepływy pieniędzy między kontami Kwaśniewskich, a "Sieci" pisze, że protest niepełnosprawnych w Sejmie to akcja opozycji, która ma obalić rząd. Z kolei "Wprost" zdradza, "jak sypał Antoni Macierewicz".

Share
Okładki tygodników. "Wprost" o Macierewiczu-lustratorze, "Newsweek" o droższym paliwie
Źródło: "Wprost"
d1y5k7n

"Wprost" swoją okładkę dedykuje byłemu szefowi Ministerstwa Obrony Narodowej. Głównym tematem jest "jak sypał Macierewicz, czyli lustrator ze skazą". Tygodnik ujawnia nieznane dokumenty ze śledztwa 1968 r. dotyczące polityka Prawa i Sprawiedliwości. W numerze przeczytamy też o polskim kardynale, który żyje wśród bezdomnych i Jerzym Stuhrze, który pozywa za smog.

"Newsweek" pisze o tym, ile wkrótce będziemy płacić za paliwo na stacjach benzynowych. Według tygodnika rząd PiS planuje wprowadzić kolejny podatek, przez co cena za litr benzyny wkrótce znowu będzie wynosić 6 zł za litr.

Kolejnym tematem jest sylwetka Joachima Brudzińskiego, czyli potencjalnego następcy Jarosława Kaczyńskiego. Przeczytamy też o tekst o tym, jak mężczyźni walczą z łysiną.

Zobacz także: Macierewicz o zarzutach wobec Tuska "dowody w prokuraturze"

"Do Rzeczy" opisuje powiązania pomiędzy kontami Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. W śledztwie zatytułowanym "Ciemne chmury nad Kwaśniewskimi" tygodnik wyjaśnia, w jaki sposób przepływały pieniądze byłej pary prezydenckiej.

Z kolei "Sieci" przedstawia kulisy protestu osób niepełnosprawnych, który nazywa "szantażem sterowanym". Tygodnik opisuje, "jak liberalna opozycja zorganizowała i nakręca akcję, która ma doprowadzić do obalenia rządu".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1y5k7n

Podziel się opinią

Share
d1y5k7n
d1y5k7n
Więcej tematów