Trwa ładowanie...
d1veaa3

Okładki tygodników. "Sieci" ujawnią tajemnice Tomasza Grodzkiego

Poniedziałkowe tygodniki uraczą nas sporym zróżnicowaniem tematycznym. Wśród okładkowych materiałów znajdziemy m.in. tekst o marszałku Senatu, seryjnym mordercy, papieżu Franciszku oraz Oldze Tokarczuk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okładki tygodników
Okładki tygodników (WP.PL)
d1veaa3

Tygodnik "Do Rzeczy" obiecuje czytelnikom, że "zdradzi tajemnice papieża Franciszka". Z najnowszego wydania gazety dowiemy się "kim była komunistyczna mentorka biskupa Rzymu". Ponadto w numerze artykuł Piotra Semki o abp. Paetzu i reformie sądownictwa.

W najnowszym "Newsweeku" przeczytamy natomiast obszerny tekst o Oldze Tokarczuk. Tygodnik Tomasza Lisa zapowiada, że przedstawi nieznane dotąd oblicze polskiej noblistki. Gazeta ujawni również kulisy prawyborów w Platformie Obywatelskiej.

d1veaa3

"Wprost" szykuje propozycję dla zainteresowanych tematyką kryminalną. Tygodnik przedstawi wyniki dziennikarskiego śledztwa, dotyczącego pierwszego w Polsce seryjnego mordercy, który zabijał dla pieniędzy. W najnowszym wydaniu gazeta ujawni szczegóły nieformalnego porozumienia, jakie PiS zawarł z szefem NIK Marianem Banasiem.

"Mówią o nim Napoleonek. Miał być zbawcą opozycji, ale dziś widać jak wiele nieciekawych spraw się za nim ciągnie" - tak zajawia tekst o Tomaszu Grodzkim tygodnik "Sieci". Sądząc po tle okładki, przeczytamy sporo o majątku marszałka Sejmu. W nowym numerze ukażą się także teksty o ideologii LGBT oraz Prawie i Sprawiedliwości.

d1veaa3

Radosław Sikorski o Krystynie Pawłowicz i Stanisławie Piotrowiczu: nacjonalistka i komuch

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1veaa3

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1veaa3

d1veaa3
d1veaa3
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów