WP

Ojciec Tadeusz Rydzyk na urodzinach arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. Mamy zdjęcia

Metropolita gdański arcybiskup Sławoj Leszek Głódź świętował 73. urodziny. Nie sam. Zaprosił gości na grilla. Przybył między innymi ojciec Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja. Pojawił się też szef Solidarności Piotr Duda. Impreza została uwieczniona na zdjęciach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imprezę urodzinową arcybiskup zorganizował w swojej rezydencji przy Parafii św. Ignacego Loyoli w Gdańsku
Imprezę urodzinową arcybiskup zorganizował w swojej rezydencji przy Parafii św. Ignacego Loyoli w Gdańsku (WP.PL)
WP

Abp Głódź zdecydował się świętować swoje urodziny przy grillu. Impreza odbyła się w poniedziałek w rezydencji przy Parafii św. Ignacego Loyoli w Gdańsku.

Jak donosi "Fakt", śpiewano piosenki i wznoszono toasty. Poza solenizantem była też orkiestra i goście, a wśród nich znane twarze. Mowa o redemptoryście Tadeuszu Rydzyku i Piotrze Dudzie.

WP.PL
Podziel się
WP

Impreza nie zakończyła się wcześnie. Goście nie pożegnali się z solenizantem zanim zrobiło się ciemno.

Przypomnijmy, że w 2013 roku we "Wprost" ukazał się artykuł, w którym opisano nieodpowiednie zachowanie abp Głódzia na podstawie anonimowych relacji duchownych. Według jednego z kapelanów arcybiskup budził go w nocy, pijany, i kazał grać na akordeonie do tańca. Podczas pijackich biesiad wysyłał go do miasta na poszukiwania odpowiedniego gatunku kiełbasy, kazał nalewać alkohol, krzycząc: "Co ty, k..., nawet nalać nie potrafisz!".

Źródło: "Fakt"

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP