Trwa ładowanie...
durb6i4

Ojciec Tadeusz Rydzyk broni Jarosława Kaczyńskiego. "Ataki na niego są barbarzyńskie"

Dyrektor Radia Maryja uważa, że prezesowi PiS należy okazać szacunek. Jest też zaniepokojony "siłami lewackimi, które są bardzo mocne w Polsce".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ojciec Tadeusz Rydzyk uważa, że Polska nie jest w pełni suwerenna
Ojciec Tadeusz Rydzyk uważa, że Polska nie jest w pełni suwerenna (PAP, Fot: Tytus Żmijewski)
durb6i4

Ojciec Tadeusz Rydzyk przekonuje, że nie ma żadnego konfliktu, pomiędzy jego otoczeniem, a Prawem i Sprawiedliwością. - Rząd robi dużo dobrego. Są i błędy, ale one są wszędzie, gdzie człowiek. Ci ludzie nie są cudotwórcami. Ale widzę też sporo tych lewackich posunięć. Wygląda to wprost na jakieś lewackie bojówki w Polsce - mówi redemptorysta w rozmowie z wpolityce.pl.

- Ja życzę tylko wytrwałości, bo siły lewackie są bardzo mocne w świecie, w Polsce też. Widać, że bardzo odżywają. Życzymy Polsce jak najlepiej. Oczywiście obserwujemy to, co się dzieje, ale też nie widać niczego lepszego - dodał Rydzyk.

Szef Radia Maryja przesłał też życzenia dla lidera PiS. - Te straszne ataki na premiera Jarosława Kaczyńskiego są barbarzyńskie. Skoncentrujmy się na tym, co trzeba. Nie cieszmy się z czyjegokolwiek nieszczęścia. Tu należy się szacunek, a nie rozbijanie - powiedział.

durb6i4

Zobacz także: Adrian Zandberg: Jarosław Kaczyński stracił słuch społeczny

Redemptorysta bronił też byłego ministra środowiska i wbił małą szpilkę w stronę TVP. - Prof. Szyszko jest bardzo kompetentny. Trzeba brać pod uwagę to co uczył, np. w Paryżu w sprawie CO2. Polska zyskała na tym miliardy, a o tym się nie mówi. Nie słyszałem o tym w TVP, może są tu jakieś potężne naciski? - zastanawia się duchowny.

- Wierzę w to, że rządzący widzą więcej. Ale postawiłbym tezę, że nie jesteśmy jeszcze w pełni suwerenni. My się dobijamy o niepodległość, a ją trzeba ciągle zdobywać. Widać, że są na nas naciski możnych tego świata. Znamy nazwiska, m.in. Macrona. Czy my nie możemy już być wolnymi? - zakończył Rydzyk.

Źródło: wpolityce.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

durb6i4

Podziel się opinią

Share
durb6i4
durb6i4
Więcej tematów