Trwa ładowanie...
dpund80
gwałt

Ojciec gwałcił córkę przez 10 lat. Został skazany na 10 lat więzienia

Proces ojca-gwałciciela toczył się za zamkniętymi drzwiami. Wiadomo, że rodzina pochodziła z okolic Białegostoku, a mężczyzna wykorzystywał seksualnie córkę od 2005 roku. Dziś dziewczyna ma 18 lat. Wyrok, który zapadł nie jest prawomocny.
Share
Ojciec gwałcił własną córkę przez 10 lat. Dziś usłyszał wyrok
Ojciec gwałcił własną córkę przez 10 lat. Dziś usłyszał wyrokŹródło: WP.PL, Fot: Marcin Gadomski
dpund80

10 lat więzienia. Taki wyrok usłyszał dziś 44-letni mężczyzna, który przez blisko 10 lat gwałcił swoją córkę, dziś 18-latkę. Wyrok nie jest prawomocny. Zaraz po jego publikacji sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Zatrzymano go już na sali sądowej.

Ojciec dziewczyny, który latami wykorzystywał ją seksualnie i doprowadzał ją do poddania się innym czynnościom seksualnym otrzymał 10-letni zakaz kontaktowania się z córką w jakiejkolwiek formie oraz zbliżania się do niej na odległość mniejszą niż 50 metrów.

Zatrzymanie podejrzanego o gwałt na 8-latce

Ze względu do dobro pokrzywdzonej proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Sąd odmówił także udzielania szczegółowych informacji. Nie wiadomo więc, kto zawiadomił organy ścigania. Z informacji przekazanych opinii publicznej wiadomo, że rodzina pochodziła z okolic Białegostoku.

dpund80

Podziel się opinią

Share
dpund80
dpund80
Więcej tematów