Trwa ładowanie...
tusk

Ogromna kwota za kolację z Donaldem Tuskiem. Pieniądze pójdą na WOŚP

Mimo, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, to wciąż trwają jeszcze internetowe licytacje. Jeden z internautów za kolację z Donaldem Tuskiem zapłacił ponad 370 tys. zł.

Share
Ogromna kwota za kolację z Donaldem Tuskiem. Pieniądze pójdą na WOŚP
Źródło: wikimedia/twitter
d481w3t

Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po tegorocznej zbiórce są już ponad 62 mln zł. Do tej kwoty dojdzie kolejna "niezła sumka". Tym razem za kolację z Donaldem Tuskiem, czym przedstawiciele WOŚP pochwalili się na Twitterze.

Przypomnijmy, że liczenie zebranych środków potrwa do końca lutego. - To tego dnia, w wyjątkowym miejscu, dokonamy rozliczenia 25. Finału WOŚP. Bądźcie cierpliwi, ale także, tak jak my bądźcie dobrej myśli, że rezultat tegorocznej zbiórki będzie niezwykły, taki jakim był sam tegoroczny Finał. Już teraz namawiamy Was, żebyście tego samego dnia (7 marca)
w sztabach przygotowali swoje rozliczenia. Wszyscy, którzy z nami grali, bez wyjątku, zrobili to rewelacyjnie i gdybyśmy dzisiaj mieli zatrzymać się na sumie zdeklarowanej w dniu Finału, to i tak możemy już zrealizować wszystkie nasze pomysły dla pediatrii i geriatrii, a także nadal możemy prowadzić nasze programy medyczne i edukacyjne – zapowiadał pod koniec stycznia Jerzy Owsiak.

d481w3t

Podziel się opinią

Share
d481w3t
d481w3t
Więcej tematów