Trwa ładowanie...
myśliwy

Ogonki. Myśliwy zmarł po upolowaniu jelenia

W Ogonkach (woj. pomorskie) odnaleziono ciało myśliwego. Mężczyzna leżał obok swojej ofiary, którą zdołał ustrzelić na chwilę przed śmiercią. Teraz okolicznościami zdarzenia zajmie się Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

Share
Ogonki. Myśliwy zmarł po upolowaniu jelenia
Źródło: East News, Fot: Photoshot/REPORTER
d17c80p

Zmarły to 62-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Jak donosi portal rp.pl, należał do łowieckiego koła Bekas Gdańsk. Na swoje ostatnie polowanie wybrał się we wtorek. Zdążył jeszcze pochwalić się bratu w rozmowie telefonicznej, że udało mu się "pozyskać" nowe trofeum - jelenia. Zadzwonił około 20.

Nie odzywał się jednak przez dwie kolejne godziny, nie odbierał też połączeń od najbliższych. Zaniepokojona rodzina postanowiła sprawdzić, co się stało i rozpoczęła poszukiwania.

d17c80p

Według ustaleń portalu Kartuzy.info, brat i syn myśliwego znaleźli go przy upolowanej zwierzynie. Mężczyzna już nie żył. Prokurator Marek Kopczyński, szef Prokuratury Rejonowej w Kartuzach zaznacza, że wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. - Nie ma przesłanek wskazujących na to, że mężczyźnie ktoś coś zrobił - dodaje cytowany przez lokalny portal.

Rodzina zmarłego przekazała śledczym informację, że 62-latek chorował na serce, nadciśnienie i cukrzycę. W związku z tym postępowanie będzie prowadzone w kierunku naturalnego zgonu. Mimo wszystko zlecono także sekcję zwłok. Od jej wyniku zależeć będą dalsze czynności.

Źródło: Kartuzy.info, rp.pl

Zobacz także: Wilk atakuje jelenia. Nagranie sprzed domu

d17c80p

Podziel się opinią

Share
d17c80p
d17c80p
Więcej tematów