Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
podatek
Artykuł Sponsorowany
18-02-2022 15:03
Artykuł sponsorowany

Odzyskanie podatku z zagranicy jest bezpieczniejsze i łatwiejsze z RT TAX

W wielu krajach europejskich rok podatkowy 2021 kończy się w styczniu. Dla wszystkich Polaków, którzy przez kilka lat pracowali za granicą, może być to dobra okazja do rozpoczęcia procesu odzyskiwania podatków zapłaconych zagranicą. Podatki mogą być częściowo lub w całości odzyskane nie tylko za ostatni rok, ale nawet za ostatnie 4-5 lat podatkowych.

Share
Odzyskanie podatku z zagranicy jest bezpieczniejsze i łatwiejsze z RT TAXŹródło: materiały partnera
d40opf4

Legalne odzyskanie tych pieniędzy jest prawem przysługującym każdemu, bez względu na to, jak długo pracowałeś zagranicą. Nie ma to też wpływu na przyszłe możliwości zatrudnienia. Jeśli pracowałeś zagranicą przez przynajmniej jeden miesiąc i płaciłeś w tym czasie podatki, możesz odzyskać nadpłaty. Jeśli podatki nie zostaną odzyskane na czas, trafią do budżetu zagranicznego państwa. Niestety, tylko 50% Polaków pracujących za granicą korzysta z tego prawa. Część z nich nie wie, jakie kroki należy podjąć i zniechęca się przepisami, inni nie mają pojęcia, że istnieją wyspecjalizowane firmy, które pomagają ludziom odzyskać należne im pieniądze. Wbrew krążącym opiniom, odzyskanie podatków jest jak najbardziej legalne i bezpieczne, jeśli zwrócimy się do profesjonalistów. Jedną z wiodących firm zajmujących się odzyskiwaniem podatków jest RT TAX, która w ciągu swojej dwudziestoletniej działalności stworzyła sieć 400 partnerów, a jej profesjonalni konsultanci mogą pomóc Polakom w odzyskaniu podatku z 8 krajów.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów zatrudnionych przez firmę pomógł już ponad 250 000 klientów odzyskać swoje podatki. Z roku na rok liczba ta rośnie coraz szybciej. Dzięki współpracy z zagranicznymi organami podatkowymi w ośmiu krajach, firma może zagwarantować szybki i skuteczny zwrot podatków. A mówiąc konkretniej, każdy, kto pracował legalnie i płacił podatki podczas pracy za granicą, może odzyskać różnicę. Proces ten znany jest jako "zwrot podatku".

Prosto, bezpiecznie i szybko

Do zalet skorzystania z usług firmy specjalizującej się w odzyskiwaniu podatków zaliczamy przede wszystkim bezpieczny i szybki zwrot pieniędzy (pamiętajmy, że czasem są to naprawdę znaczące sumy). Rekordowa kwota odzyskana przez RT TAX dla klienta w 2021 roku wyniosła ponad 12 000 euro. Oczywiście zwrot pieniędzy zależy od kilku czynników, m.in. od kraju, w którym pracowałeś, Twojego łącznego dochodu, wysokości odprowadzonych podatków czy czasu, jaki spędziłeś w danym kraju.

d40opf4

Obywatele Polski, którzy pracowali lub pracują zagranicą, mogą zwrócić się do konsultantów RT TAX o całkowite lub częściowe odzyskanie podatków zapłaconych w formie podatku dochodowego w krajach takich jak Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Austria, Dania, Norwegia, Irlandia i USA. Firma zajmuje się również uzyskiwaniem zasiłków na dzieci, funduszy wakacyjnych oraz pieniędzy z ubezpieczeń.

Wszystkie informacje dotyczące czasu trwania procedury zwrotu podatku, niezbędnych do tego dokumentów i sposobu w jaki przebiega ten proces, są dostępne na oficjalnej stronie internetowej RT TAX, na profilu firmy na Facebooku lub bezpośrednio w biurze, znajdującym się w Gdyni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Artykuł sponsorowany
d40opf4

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40opf4
d40opf4
Więcej tematów