Trwa ładowanie...
dap0bf9

Obrońcy zwierząt oskarżają polityka o hipokryzję. "Kukiz jest myśliwym"

Dwa dni temu Paweł Kukiz publicznie zobowiązał się do rozpoczęcia walki o prawa zwierząt. Organizacja działająca przeciw myśliwym opublikowała zdjęcia polityka zrobione podczas jednego z polowań. Autorzy wpisu zarzucają politykowi manipulację i hipokryzję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obrońcy zwierząt oskarżają polityka o hipokryzję. "Kukiz jest myśliwym"
(Facebook.com)
dap0bf9

Na profilu Leśny Patrol - Ludzie Przeciw Myśliwym, należącym do organizacji walczącej o prawa zwierząt, pojawiły się zdjęcia Pawła Kukiza, które najprawdopodobniej zostały zrobione w trakcie polowania. "UWAGA ! PAWEŁ KUKIZ JEST MYŚLIWYM" - czytamy zamieszczonym poście. Autorzy wpisu wytykają politykowi hipokryzję i odwołują się do postu sprzed dwóch dni. Paweł Kukiz opublikował wtedy wiadomość otrzymaną od jednej ze swoich córek - "Tato, w Czechach przeszła dziś ustawa zakazująca hodowli zwierząt na futra! Proszę, zacznij to nagłaśniać żeby u nas też tego nie było Straszne to ... Zabijać zwierzęta dla kasy i ciuchów". Polityk miał wówczas odpowiedzieć - "Córeczko, zrobię co w mojej mocy."

"Nie dajcie się oszukać - zobaczcie co autor wpisu ma na głowie" - piszą autorzy, sugerując, że polityk nosi czapkę zrobionej ze zwierzęcego futra.Twierdzą też, że Paweł Kukiz chwalił się zabijaniem ptaków i lisów, oraz, że jest aktywnym członkiem koła łowieckiego.

dap0bf9

Post wywołał niemałe poruszenie - internauci masowo komentują i udostępniają zdjęcia polityka w stroju myśliwego. Sam Paweł Kukiz nie odniósł się jeszcze do informacji zamieszczonych przez organizację.

   Facebook.com
(Facebook.com)
   Facebook.com
(Facebook.com)
dap0bf9

Podziel się opinią

Share
dap0bf9
dap0bf9
Więcej tematów