Trwa ładowanie...

Oborniki: Znaleziono zwłoki kobiety. Policja podejrzewa, że zabił ją mąż

W Zalewie Kowalskim odnaleziono zwłoki 58-letniej mieszkanki Obornik. Policja zatrzymała jej męża, ponieważ istnieją podejrzenia, że zamordował swoją żonę.

Share
Oborniki: Znaleziono zwłoki kobiety. Policja podejrzewa, że zabił ją mąż
Źródło: Policja wielkopolska
dm4hmqj

25 lutego współpracowników 58-letniej mieszkanki Obornik zaniepokoiła jej niezapowiedziana nieobecność w miejscu pracy. Ponieważ nigdy wcześniej jej się to nie przydarzało, postanowili zgłosić to na policję. Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania kobiety, w którym zastali jedynie jej męża twierdzącego, że nie wie, gdzie przebywa jego żona.

Przez całą noc prowadzono poszukiwania kobiety, a jednocześnie zatrzymano jej męża.

- W toku prowadzonych czynności policjanci uzyskali informacje, że kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa, a związek z tym zdarzeniem może mieć jej mąż. Na tę chwilę nie możemy zdradzić bliższych szczegółów, ponieważ cały czas jest prowadzone śledztwo w tej sprawie – mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Marek Kowaliński z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

dm4hmqj

Krótko po zatrzymaniu mężczyzny, w Zalewie Kowalskim w pobliżu miejscowości Uzarzewo odnaleziono zwłoki kobiety. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu, ma to wyjaśnić sekcja zwłok. To od jej wyniku zależy, jakie ewentualne zarzuty usłyszy mąż ofiary.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z Obornik pod nadzorem miejscowej prokuratury rejonowej.

Zenon Kubiak, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dm4hmqj

Podziel się opinią

Share
dm4hmqj
dm4hmqj
Więcej tematów