Trwa ładowanie...
dw1uwy6

Obama robi miny i strzela sobie "selfie"

"Rzeczy, które wszyscy robią, ale nikt się nie przyznaje" - w akcji o takiej nazwie wziął udział amerykański prezydent Barack Obama. Serwis internetowy BuzzFeed namówił go na wygłupy przed kamerą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barack Obama
Barack Obama (YouTube)
dw1uwy6

Na filmie widać jak Obama ogląda się w lustrze, robi miny, przymierza okulary i strzela sobie "selfie".

Prezydent ćwiczy też przemówienie i boryka się z wymową nazwy miesiąca february (luty). Poza tym, mówi do siebie po imieniu i bazgrze w zeszycie.

Po co? Aby zachęcić do odwiedzenia strony internetowej, poświęconej tematyce opieki zdrowotnej.

dw1uwy6

"Nowy rozdział"

21 stycznia Barack Obama wygłosił doroczne orędzie o stanie państwa. Ogłosił, że USA wyszły z kryzysu gospodarczego, a on - mimo przegranych przez Demokratów jesiennych wyborów - nie zamierza składać broni w staraniach na rzecz poprawy życia klasy średniej.

W części orędzia poświęconej dziedzinie socjalnej prezydent podkreślił chęć zagwarantowania płatnego urlopu macierzyńskiego oraz siedmiodniowego zwolnienia lekarskiego w przypadku choroby dla wszystkich pracowników.

- Jesteśmy jedynym rozwiniętym krajem na Ziemi, który nie gwarantuje płatnego zwolnienia lekarskiego lub płatnego urlopu macierzyńskiego do swych pracowników. 43 miliony pracowników nie ma płatnego urlopu zdrowotnego - mówił Obama.

dw1uwy6

Podziel się opinią

Share
dw1uwy6
dw1uwy6
Więcej tematów